stepper

fliacik2

a este som sa rozhodla, že cez prázdniny budem mať viac času, tak budem každý druhý deň cvičiť na stepperi 45- 60 minút a každý druhý deň kalanetiku cca 30 minút..podarí sa mi spevniť hlavne stehná, zadok a brusko?...a aj trochu zostihliť?..

fliacik2

ahojte...ja cvicim na stepperi od januara...cvicim priblizne 2-krát do týždňa 40-45 min., ale ja ziadne vysledky nevidím(nie som pevnejsia ani stihlejsia)..Je to možné? čo robím zle? dokonca sa mi zda, že sa mám väčší zadok.. :-(

bonnie29

tak ja mam steper od novembra,znacka ketler..zo zaciatku som tahala 5 minut,ale teraz sa snazim kazdy den tahat 45 minut..tahala som aj 90 minut,len ma zacali kolena a lytka velmi v noci bolievat..na spavnenie je to super..pravdaze obmedzit aj strvu a kg idu dole..len najst chut kazdy cvicit je tazke

hellohello

no prvý deň mám stepper :P rovný. Dala som za 25 minút vzdialenosť 7 km a kcal 104. neviem posúdiť, či je to dobré. Mám pridať v tempe? Moja priem. rýchlosť bola medzi 16-18. ďakujem :)

miro.83

punkula: To kde zacnes najprv chudnut je vec genetiky nie vec precvicovania danej skupiny. Selektivne sa schudnut neda bohuzial.

zuzika18

Ahojte! Chcem sa s vami podelit o skusenosti... Skusala som drzat dietu ale taku ze ako hladovka je nic..=D prisli mi komplikacie tak som prestala predsa zdravie je dolezitejsie... Tak som sa rozhodla cvicit mam stepper a zistila som si cviky na nete na brusko nohy, zadok, robim brusaky vsetkeho mozneho typu asi tak 120 brusakov, vseelico na nohy, zadocek, vnutorne stechna vonkajsie atd...Ako papam dost vela a to fakt dost vela..=Dpreto by boli vysledky lepsie. ale od piatej cvicim na stepperi 25 minut potom cviky na telo tie zistene potom dalsich 25 minut na stepperi a potom pustim hubu a tancujem dokedy sa mi chce niekedy ma to tak chyti ze aj hodinu=Dtakto tri dni a stvrty oddych a dalsie tri dni a zase oddych za tri dni mavajte jeden den oddych telo sa musi spametavat a predsa chcete tuk dole a nie svaly naberat.. telo potrebuje oddych v kazdom pripade bo je to zataz...som taka prisebe nie tucne a poviem vam cvicim tyzden a vysledky hupsahejsa..=D cvicenim sa aj metabolizmus zrychly tak dajte si teplaciky a sup cvicit! diety nepomozu vzdy pride jojo efekt alebo zhresite a pojde to dole vodou.. treba jest vsetko na co mate chut teda podla mna a cvicit hovby ze iba cvicenie nestaci toby som potom nemala vsetko volne... vsak? =D papa a hor sa do toho

miša

Ahojte, čo by ste odporučili viac: stepper alebo leg trainer. Chcem trošku schudnút na nohách a lýtkach, no neviem sa rozhodnúť čo je lepšie si kúpiť. Hádam mi ich to nespevní, lebo to by som fakt nechcela. Prosím poradte.