Žehličky na vlasy - Remington

Príspevok v téme: Žehličky na vlasy - Remington
Inngrid

Ahoj,
chcela by som žehličku na vlasy s trojitou ochrannou vrstvou (keramika, turmalín,teflón) od REMINGTON-U
ale tých je viac tak si neviem vybrať má niekto nejakú vyskúšanú? ktorá je dobrá?

na nete som našla: REMINGTON S 1051 / S 2004 / S 1052 /S 1031 ...
je ich viac a ja neviem pre ktorú sa rozhodnúť :) tak budem rada ak mi poradíte vopred ďakujem :)

katka1402

ja mám už 2.rok shine therapy, som veľmi spokojná. keramika ti neničí vlasy, daľší povrch je proti ionizácii a daľší aby sa ti na doštičky neprilepovali prípravky na žehlenie vlasov, ktoré su mimochodom polovicou úspechu dobre vyžehlených vlasov :) táto shine therapy má pohyblivé doštičky, ktoré sa stlačia aj dovnútra, takže ked ich spojíš, nieje medzi nimi žiadna medzierka, preto tak dobre uchytí vlasy. viem, že nie všetky žehličky su také. takže ja túto len odporúčam.

alibi

no tak som si objednala tu rem. shine therapy.. moja prva zehlicka.som zvedava ale citam na nu vsade chvalospevy :)

system

ked som brigadoval v elektre najviac sme predali prave REMINGTONky, myslim ze su jedne z naj a kupou hociktorej z nich nic nepokazite ;) Co sa tyka povrchu tak uz samotne keramicke dosticky nenicia tak vlasy ako iny pouzity material, no ak chcete aby sa vam vlasy nicili co najmenej, kazdy uprimny kadernik ktory sa vyzna vam povie ze pred zehlenim vlasov existuju nejake pripravky nato, aby sa vlasy nenicili (resp poskodenie bolo minimalne) predsa tam ide o velku teplotu a ci je povrch dosticiek keramicky alebo lepsi. Zehlicku si vyberajte aj podla toho ci ju chcete nosit so sebou cestovne su mensie skor sa nahreju ale pri dlhych resp. hustych vlasoch sa snou dost natrapite ;) pravidlo: cim sirsie dosticky, tym skor vlasy vyzehlene ;) snad som aspon trocha poradil :)

zuzi2525

ja sa tiež chcem kúpiť novú žehličku, na vianoce som dostala Philips, ale nie som spokojná, vlasy mám hned kučeravé, asi kvôli tomu, že tie dostičky sú lesklé a neuchytí mi to vlasy. Ja by som chcela žehličku len na žehlenie, veľmi sa mi páčia uplne rovné vlasy, ako Jenifer Aniston, poradte mi nejakú pls, na cene nezáleží. Dakujem. Ide mi hlavne o to, aby to vydržalo čo najdlhšie, netrvalo žehlenie dlho a vlásky boli uplne rovné

peťka123

ahojte, tak ja mam dlhe vlasy cca pod lopatky, a straaasne huste vlasy, take v poslednej dobe mierne sa vlniace. chcela by som si kupit zehlicku v prvom rade na zehlenie, ale vzhladom na moju hustotu vlasov by som potrebovala sirsie platnicky...a da sa s takymito platnickami sirokymi aj natacat vlasy?...inak tie povrchy tych zehliciek su let potiahnute tym vlasy setriacim povrchom?lebo ja mam teraz uz sice tri roky solac zehlicku...som velmi spokojna s nou ale po case sa mi zacali drat tie keramicke platnicky? to mi budu robit vsetky?a to podotykam ze nebola nejaka lacna dala som za nu okolo do 60eury diki vopred

Ludmil

Ahojte. Prosim Vás poraďte mi. Rozhodujem sa medzi Remingtom S 2044, S1051 a S 9500. Mam polodlhé vlasy, farbene, a chcela by som žehličku používať nielen na žehlenia ale aj na robenie kučier.Mohla by byt aj šetrnejšia k mojim vlasom. Vdaka za radu vopred :-)

Karina

takto... ta S1051 je primarne na robenie vln, preto je aj cela taka akokeby zaoblena.. ked sa na nu pozries z predu, tak je to v podstate kruh... vlasy sa nou daju aj vyrovnat, ale zaberie to mozno o nieco viacej casu, kedze tie platnicky su dost tenke...

ta druha je trosku sirsia, vhodna prave na zehlenie... robenie vln by som nou neodporucala, pretoze je trosku "capatejsia" a tym padom nou neurobis take krasne loknicky ako tou prvou... + by som sa bala, ze tie trosku ostrejsie hrany budu robit take "seky" na vlasoch...

musis si ujasnit, naco chces tu zehlicku.. ak len vyrovnavat, tak by som sla do toho druheho modelu, ale ak chces robit kucery a sem tam vyrovnat, tak S1051

majana

a vraj tá 1051 že ťahá vlásky semtam a že sa prehrieva a že horná časť potom páli... ale chcem zehlicku aj na natáčanie vláskov.. no to je až druhoradé .. a s tou shine vraj sa dajú točit tiež vlásky .. prosím :) poradte ak máte skusenosti.. krásny dnik prajem

majana

Ahojte baby :)

ja sa v týchto dňoch tiež rozhodujem pre kúpu novej žehličky mam jednu uz 3 roky ... ale mam rowentu a nie som s nou spokojna... podľa mňa ničí vlasy tiež by som chcela žehličku od remington ... rozmýšlam medzi spomínanou S 1051 alebo nad S9950 shine terapy... neviem sa rozhodnúť ... čitala som články a písali že je dobré ak ma žehlička povrh s Teflonom keramikou a turnalínom. Že je tam tá najvyššia bezpečnosť .. a to spĺňa ta 1051... ale na druhej strane ta S 9950 ma povrch z keramiky ale ma tam "žehliacu plochu budúcej generácie – vitamínovú emulziu, ktorá sa teplom uvoľňuje do vlasov. Nová technológia behom žehlenia uvoľňuje do vlasov molekulárne množstvo kondicionéra a tak vlasy zjemňuje a zanecháva ich neuveriteľne lesklé" ... tak a teraz ktorú ? :)))