10 ročné dievča

Príspevok v téme: 10 ročné dievča
cimi

prosím, aká by mala byt optimálna váha u 10 ročného dievčaťa, ktoré má výšku 156 cm? Moja dcéra má 56 kg, a zdá sa mi tlstá OH 83 cm, OP 77 cm a zadok má 88 cm, podla mna je to veĹa. Ako by sme mali začat "chudnúť". Je velmi lenivá, verím tomu, že športovat nebude, jedine bicykel a raz za týžden by som ju donútila na kolieskové korčule... Chcem jej pomůcst, aj ked sa stále hnevá, ked nadhodím tému "chudnutie". DAKUJEM za všetky rady...

RomcaPomocnica

Srdiecko10 to je dobré že ste boli no ked má predčasnú pubertu tak aj menštruáciu dostala skorej len teraz to bude mať ťažké zo školou
Ak máš otázky kludne napíš

Srdiecko10

Ja som dostala menzes v 9 ale preco ona v 8 ???? Uz sme boli u doktorky a povedala ze ma predcasnu pubert uz ked mala 6,5 tak jej zacali rast prsia. A ani som nevedela ze ma problemy so stitnou zlazou

pomocnica

Srdiecko10-Pri hodnotách, ktoré si udala, áno radšej by som aspoň preventívne išla ku doktorke...Sú však prípady, keď tak skoro dievčatá majú menštruáciu...ale na tvojom mieste pre istotu aspoň idem ku doktorke..Ty si v koľkých rokoch dostala?
Je tu však aj možnosť, že máš doma mladučkú vyspelú žienku.
Veľa šťastia.

Srdiecko10

Dobrý den, mám 8 rocnú dcérku je uplne drobučka, ma 122 cm a váži 20 kg a prednedávnom dostala menzes. Je to nejaky zdravotný problém ? Máme isť k doktorke ? Prosiiim pomožte mi.

Srdiecko10

Dobrý den, mám 8 rocnú dcérku je uplne drobučka, ma 122 cm a váži 20 kg a prednedávnom dostala menzes. Je to nejaky zdravotný problém ? Máme isť k doktorke ? Prosiiim pomožte mi.

Bnb

Sophie - je to v poriadku, keď si to zdedila, tak s tým nič veľa neurobíš. Časom priberieš keď sa dostaneš do puberty. Aj ja som taká bola ;)

Nufko667

Dobrý deň ja by som sa chcela opýtať či mám nadváhu. Mám 11 rokov a vážim 55 kg a meriam 156 cm. Ďakujem