Opakovana rehabilitacia-kam ist

Príspevok v téme: Opakovana rehabilitacia-kam ist
mary17

Ahojte, poradite mi prosim, co je lepsie... mam problem s ramenom, tzv.zamrznute...scasti uz odmrzlo :-)), ale este mam predpisanu novu rehabilitaciu. Mam ist znova tam, kde som cvicila predtym alebo mozem skusit nieco ine? Troska mi vadil priestor (mala miestnost a viac cvicencov) a jeden tyzden som bola pokusny kralik pre uciacich sa... dakujem.

mary17

Denzl, na krcnu nepoznam cviky -tie sa na rehabke chcem naucit. A tabletky som jedla doteraz asi od januara - dakujem neprosim...zaludok to uz nezvlada... obvodacka mi dala kombinaciu liekov a este k tomu injekcie, az to bolo moc...zacalo ma vsetko viac boliet, aj to, co dovtedy som nemala sajnu, ze mam...

lDenzl

mary- krcnu chrbticu je potrebne posilnovat cvikmi . Svalstvo mozes preventivne uvolnit Dorsiflexom .Ziadna masaz sa neodporuca.

mary17

Predtym bola chyba priamo v ramene, teraz sa javi, ze mam nieco zaseknute v chrbtivi na urovni lopatiek a boli ma viac krcna, takze cviky budu ine... aj predtym som este nezvladala jednu polohu s rukou...viem, moja vina. Teraz uz budem mudrejsia, kym nebude dobre, ano nepoviem...