Celulitída

Príspevok v téme: Celulitída
Emma:)

Ahoj..potrebujem sa do leta zbaviť celulitídy...mám len 16 rokov a nie som tučná,tak neviem prečo ju musím mať...môžete mi prosím niečo poradiť?..nechcem žiadne drahé gély ani prípravky..skôr by som chcela vyskúšať nejaké cvičenia...niečo čo naozaj pomôže..dík za rady:)

matamata

tu nejde len o hak..zhalezi od predispozicii..ja som mala celulitidu uz ked som mala 17 a to som o hak ani nemala tusenia...a nie som tucna ani obezna

z antikoncepcie sa nepribera na tuku..antikoncepcia moze zadrziavat vodu v tele, to znamena ze telo sa neleje vodou..takze len to..s tukmi to nema nic spolocne

bodyform

Skúste líniu aa štíhle telo na -odkaz odstránený-
- spevňujúce gély, anticelulitídne krémy, spevňujúce
Sú skutočne výborné za fajn ceny

Ema132

mam 20 rokov,175 cm, 48kg, beriem hak viac ako 4 roky..som chuda uz od malicka a poviem vam ze celulitida neobisla ani mna... myslela som si, ze ked som chuda, tak cvicit nemusim, bola som leniva:) no teraz poctivo cvicim a celulitida sa straca:) cize podla mna cviky zaberaju.. klasicke na nohy, zadok.. najdes si cez google alebo na youtube:) ja mam oblubenu stranku www.bodyrock.tv :) a to drhnutie zinkou v sprche by som vymenila za striedanie studeneho a tepleho prudu vody na problematicke partie ;)

rew

no baby... ako pise haoda.. ked som minule videla zadocek jednej mojej kamosky ktora ja vyslovene chuda!!!.. pokial viem neberie HAK.. tak ja uz neviem.. stavim na vela tekutin a masaze ( drhnutie zinkou v sprche, krem/olej po sprchovani..), zdravsie stravovanie... myslim ze toto mi trosku pomohlo v poslednom case...

Karina

pokial si stihla tak to je genetikou, pripadne antikoncepcia moze sposobovat taketo hromadenie tuku :) ja ju mam odkedy beriem HAK...