Za dobrotu na žobrotu,-(

Príspevok v téme: Za dobrotu na žobrotu,-(
sklamaná

Neviem ako mám začať. Začalo to tak, že som sa raz stretla s jedným mužom cez internet. Na začiatku sa mi vôbec nepáčil, chodil zhrbene, na každého sa len sťažoval. Ale od začiatku mi písal smsky a mmsky ako ma veľmi Miluje a nemôže bezomňa žiť. Každý deň sme boli skoro spolu. ja som skôr introvertnej povahy a imponovalo mi, že ma tá forma lásky z jeho strany. Každý deň som dostávala aj 5 mmsky do dňa. Vždy chcel byť so mnou. Pohlavný styk sme mali asi po 2 mesiacoch, asi je to skoro,-( ale prišlo to tak spontánne. Zo začiatku ma moc nepriťahoval stále sa mi sťažoval na dlhy, bolo mi ho aj ľúto. tak bolo jasné že ked sme išli do reštaurácie alebo na nejaké podujatie tak som to platila ja. ON ani veľmi na spoločenské akcie nechcel chodiť. Ale asi po vyše roku, keď už pocítil že som na ňom závisla, a prišli aj nejaké choroby, tak sa mi začal nenápadne vyhýbať. Už aj týžden vydržal bezomna. A teraz ma už úplne ignoruje,-(

beskyd

tak pri hentom popise by som bol sakra zvedavy aku uzasnu charizmu musel v sebe mat ked si takto otocil (predpokladam) zdravu a normalnu zenu kolo prsta, to uz hej. heh, poznam zopar zdravych, vzhladnych, perspektivnych chalanov/muzov na urovni ktori si dlho hladaju zenske a nic a hla, takyto nema problem:DD to je sranda, sa mi az nechce verit ze zakladatelka temy nema nejaky problem sama so sebou, teda mimo tohto pribehu.

jajka001_

presne tak, nezalezi na slovach, ale na skutkoch. kazdy moze tvrdit lubim ta, moze to byt cisto len vypocitavost. preco by ta nelubil no nie? :) ved si skvelá. ide o to ci lubis ty jeho, ci si ho vazis...

sklamaná

Asi máš pravdu Jajka...ďakujem a veľmi si cením že ma tak povzbudzuješ... V podstate som bola s ním viac nešťastná ako šťastná a z krásnych mms a sms nič nemám ja potrebujem činy

jajka001_

uvidis ako sa ti ulavi ked sa zbavis tej zavislosti. lebo to nie je laska, to by si sa citila inak. takito ludia vyciciavaju inych. vidis teraz ti nie je dobre a ani sa neozve.

sklamaná

jajka...
Práveže za to obdobie som sa stihla slepo zaľúbiť, na začiatku som bola naivná,-( ale už viem že vzťah z ľútosti je o ničom

jajka001_

no, tak sa teš, ved ho nelubis len si zavisla na jeho lichotkach, a ten jeho popis fakt nie je velmi prijemny
zide z oci, zide z mysle