mamka chce isť na dovolenku.

sasskia

SWAY, co taras, ze Egypt je preslaveny nie peknym morom???? Tunis to ano, ale Egypt? A preco je to raj pre potapacov, snorchlistov? Sa spamataj! Asi si tam v zivote nebol. Ved Egypt ma jedno z nacistejsich mori na svete. Tam vidis uplne krasne do hlbky, je ciste ako voda v bazene.

vodice nie

Grecko je krasne, aj ked v tomto obdobi by som tam ja osobne nesla, ale to nech zvazi kazdy sam.Chorvatsko jednoznacne ano, su tam nadherne miesta aj rozne turisticke atrakcie, hrady, muzea a pod.Bulharsko plne suhlasim s dobra vila. Nebola som tam, ale znami a kamarati tvrdia jednoznacne nie, lacne jedlo ale otrasne more, plaze a divny narod.

sway.

Pripajam sa k Vile.Ja mam Grecko tiez celkom pochodene a nestretla som sa so spinavou plazou.More hodnotim ako najkrajsie v Europe.Ostrovy su krasne a na severe aj zelene.Ja by som vybrala pre mamku nejaky,kde sa nachadza anticky chram plus domacke taverny tvoria jedinecnu atmosferu.
Bulharsko nie,chorvatsko moze byt tiez OK.A tiez by som neuvazovala o Tunise, Egypte a tychto krajinach - nie su preslavene peknym morom,je tam horuco.Ja myslim,ze by bolo OK aj Spanielsko,pripadne Francuzsko,ale to uz bude o nieco drahsie.

dobra vila

No, Bulharsko urcite nie! Akoze neviem, ci tym, ze to bude najlacnejsie dosiahnes aj to, ze sa jej tam bude pacit...
Chapes... zo zlej krajiny do este horsej :P. V ziadnom pripade Bulharsko nie! Prihlupla mentalita, o nicom more, spinave, slaba kultura atd... Ked este nevidela more, nie je to najlepsie riesenie, to moze ist rovno k Dunaju.

Feministka - neviem, kde v Grecku si bola, pretoze Greci maju take polozenie ze more tam je priezracne ako krystal!!! Uplny uzas. Bola som na Thassose, nudne miesto, este raz by som si ho nevybrala, ale pre starsich ludi urcite vyhovujuce, no ta plaz, kraaaaasa... a Greci boli sice velmi ospanlivi narod, ale velmi priatelski. Bolo to fajn... ale to more, krasa... piesocnata cista plaz s vodou modrou ako nebo..joooj.

Crodovolenka - neviem, aka je tvoja mamka typ, ci chce aj nieco vidiet, alebo iba vylahnut na plaz a podobne, ale trebars mne strasne vyhovuje Taliansko... Ak je tvoja mamka rezka, tesi sa zo zivota, tak tam si isto pride na svoje. Taliani su hlucni, ale perfektni, Taliansko zije, tam sa clovek nenudi! A samozrejme, aj tam najdes pokojnejsie a zivsie miesta...

Neviem, ci by isla sama a ci nie... a kolko si vlastne ochotny investovat... to by nebolo na skodu vediet, potom by clovek aj lepsie vedel poradit.
Ale ja som zasadne proti Bulharsku, humusnejsiu krajinu s blbsimi ludmi som este nemala tu cest vidiet.

sway.

Posli ju do Grecka:-)Vzhladom na krizu by to mohlo byt cenovo lepsie.Co ja viem,da sa zozhnat letecky last minute zajazd v 3*hoteli okolo 10 000kc.(co sa tyka slovenskych cestoviek,prehlad nemam,ale bude to podobne).

feministka

lebo chcel niečo nie drahé a náhodou more je úplne super na tú cenu.tak poraď niečo lepšie nedrahé ty.

feministka

V niektorých strediskách dokonca majú české cenníky v reštikách.a pre veľa slovákov a čechov ovládajú aj jazyk.vraj sú tam stále dobré ceny.