Vibrátor pre moju drahú

AdamKrt

Pisal si, ze to chces pouzivat priatelke do zadocku. Tam je to priam nutnost. Zadok sa prirodzene nelubrikuje ako vagina. Hadam jej nechces ublizit, ci aby jej to bolo neprijemne, alebo ju to bolelo ?

Ontário

Matamata: Tvoj príspevok by som ani nekomentoval,ale nedalo mi to. Od kial ty vieš,že ho bude uprednostňovať pred mnou?Kto vlastne povedal,že ho bude ona vlastniť?Šiel som ho kupovať ako pomocníka pri klasickom sexe-do zadočku.Nie ako môjho náhradníka.Ja sa budem s ním a s ňou hrať,nie ona. A keďže je to análny vibrátor, má rozmery cca 12 cm a šírku 2,5cm. Čiže milá matamata,väčší ani širší ako ja nebude. A s tou mamou si riadne zadrela,jej mama aj otec už dávno vedia,že spolu spávame :D Takže sa ani nesnažíme byť veľkí a dospeli,už sme. ADAMKRT:Nakoniec som nabral odvahu a šiel do toho sex shopu. Slečna nemala žiadne divne pohľady,bola normálna. Kúpil som čo som chcel,môžem partnerku dráždiť klasický a jej zadoček vibrátorom. Už sa teším na premiéru.

dobra vila

Hm, ja sice vibrator nevlastnim, ale podla mna to je fajn napad na spestrenie... A je to hlupost, ze by to potom chcela iba s tym, podla mna :).
Ja som raz bola v sexshope s kamoskami, tiez nam to trvalo polhodinu, kym sme tam tri vosli a to som este musela hovorit ja...cudne, lebo clovek vazne ma nejake zabrany a blok, ked tam ma vojst. Nas kamarat mal vtedy 18 rokov a chceli sme mu kupit nieco vystizne... ale bol tam totalne slaby vyber... mozno u teba to bude ine. A pamatam sa, ze som tak troska pozerala aj vibratora a zdaleka - ZDALEKA tam nemali vyber ako na nete, takze ja by som tiez urcite uprednostnila vyber cez net, nie len kvoli hanblivosti, ale kvoli tomu, ze maju 20x vacsi vyber...
Ale myslim, ze nejaku net stranku najdes lahko, staci vygooglit a vybrat, ktory sa ti zapaci... alebo jej.

mikoo

Milujem v týchto fórach ľudí, ktorí si potrebujú niečo dokázať tým že namiesto rád si robia srandu z druhých... Osobne si myslíšm že už nemá nik z nich 15 a nemusí sa hrať na dospelého. Ak si niekto dopraje nejaké spestrenie vo forme pomôcok tak je to podľa mňa fajn ak sú za to obaja, aj keď sú mladší. Experimentovanie je super, a keď na to príde niekto až v 30-40 tak potom to je jeho problém a bohužiaľ... Ak chceš môžem ti poradiť, prípadne aj pomôcť niečo vybrať... Ak máš nejaký nick na pokeci napíš ho a posnažím sa ti poradiť...

AdamKrt

Pozor, vibrator treba brat ako pomocnika, nie nahradu. Mozno bude ozaj lepsie, ak si ho nechas a budes ho pouzivat Ty na nej. Ibaze by si cestoval prec dlho a chcel si za seba prijatelnu nahradu, nech Ti dievca nezahne, ked bude mat potrebu. Vtedy, nech si ho necha ona :)

matamata

no to by som nerobila..potom tvoja 19 rocna kamaratka bude uprednostnovat len vibrator...kedze bude vacsi a hrubsi..a sama si bude moct urcovat co a ako
a som zvedava co povie ked jej to najde mama..

zas chce byt niekto strasne skuseny a dospely...