Dobrý Sex?

Príspevok v téme: Dobrý Sex?
Martyr.Girl

Ahojte,mám otázočku hlavne na mužov,ako si predstavujete dobrý,kvalitný sex ?

Mám partnera,s ktorym máme iba sexuálny vzťah,zatial sme problem nemali,iba keď sme boli opitý sa neurobil.

Chcela by som nejako ešte ten nás sexík vylepšiť,nemožem povedať že by ma to nudilo vobec nie,nezdráham sa ani orálnemu ani análnemu sexiku,ale napriklad ake polohy su pre vás najlepšie ??

Vždy keď sa ho opýtam,povie že super,že sa mu o páči a že hlavne nech sa to páči mne,ja problem s komunikaciou nemám,povedala som mu čo ma vie priviesť na vrchol hned na začiatku,jedine čo mi robí problém mi asi hlboký orál nejako ma pri tom napína,aj ked by som ho rada priatelovi urobila :)

Tak nemáte nejake stranky na nejaké neobyčajné polohy ? ako si vy muži predstavujete atmosféru pri dobrom sexiku ?Vzrušuje vás keby vám vaša polovička predviedla ako sa urobí ?

Dakujem za odpovede :))

Martyr.Girl

niekto:
dakujem za tvoj názor :)) v najbližšej dobe by som s nim chcela dat trošku tvrdší sexík takže to zvazovanie určite bude :))

niekto

pre mna je to dobre kvalitne ked mozem holke urobit naozaj dobre

mozete si to este spestrit ked s a porozpravate na temu uchylky (resp co neobycajne by ste chceli skusit) alebo rozne eroticke hry ci uz vyzliekacie kartove hry flasa ...
alebo nieco akcnejsie napr zviazanie
have fun ;)

Martyr.Girl

Laila4789:
ou tak to by bolo asi hodne zaujímavé,ale asi okolnosti našich stretnutí o 3 rano alebo neho v aute by to nedovolili :(( čo s a tyka tej hlbky som mu to povedala ale ináč sa velmi rada pohrajem s jeho penisom aj semeníkmi,mám v plane pohrat sa aj s jeho zadočkom kedže som čitala že velmi vela mužov to vzrušuje takže ak by sa mu to pačilo s laskou mu to urobim

AdamKrt:
Dakujem za stranku idem študovat :))

laila4789

no poďla mojich skúseností mužov dosť zvrušuje keď sa môžu pozerať ako sa urobíš ;-). niekde som čítala niečo neobýčjané, ale neskúšal som to takže newiem ake to je : zabalte sa okolo pasu fóliou, budete tak welmi tesne priputany k sebe čiže to bude welmi nežný sex a pri zmene poloh sa asi poriadne nasmejete :P.
k tomu orálu tiež ma pri tom napína, skús mu to vysvetliť že mu to wlemi rada urobíš ale hlbku ako i vojde do ust di určíš ty sama a nezabúdaj pri tom na ruky môžeš si nimi welmi dopomôcť no a oblizovanie mieška je pre mužov fantasticke ale bud pri otm wlemi opatrna a citlivá tam maju najtensiu pokošku preto je to take citlive miesto. tiež môžeš vyskúšať použit nejaky nahrdelník z korálok omatáš mu ho okolo a urobís ho pomocou ruky a toho nahrdelníka.