verite....???

Príspevok v téme: verite....???
baaboo

nevedela som kam tuto temu zaradit,ale velmi ma to zaujima, tak by som bola rada keby ste sa vyjadrili...verite v to, ze ak si nieco velmi prajete, velmi po tom tuzite a verite, ze sa to stane, tak sa vam to aj splni? ja mam totizto v hlave niake predstavy o svojej buducnosti a som den co den viacej presvedcena o tom, ze sa mi tie moje predstavy aj splnia presne tak ako si ich prajem...len sa obavam toho, ze ak sa mi to nesplni, tak budem potom velmi sklamana...stalo sa vam niekedy, ze sa vam splnilo to po com ste skutocne tuzili?

sway.

Mne sa splnilo +/-.Ale samozrejme som nato nie len myslela,ale aj za tym isla.Inak dan bola obcas vyssia ako ciel.Cize uz ten osud tolko nesilim:-)

t333

toto je nie je nic ine ako nespravne chapanie pozitivne myslenia.
v poslednej dobe sami dostalo do ruk milion kniziek o pozitivnom mysleni, ktore boli celkovo fajn len mali jednu chybu. snazili sa presvedcit citatela, ze to co si pomyslim sa zrealizuje.
kravina!
pozitivne myslenie spociva v tom, ze cokolvek sa ti stane mas sa na to pozriet zo svetlejsej strany a zvolit taky postoj, ktory nedovoli aby nam negativne udalosti v nasom doterajsom zivote ovplyvnili nas dalsi zivot.
urcite nie, ze si budem mysliet, ze mi z neba spadne miliarda eur, tak sa to stane... to je omyl.