21.. nie je to skoro?

misica

no neviem. napisal, ze nebude musiet riesit ci bude tehotna. mne to prislo tak ako keby napisal, ze ak aj otehotnie, ze sa nic nestane, lebo uz ma 21.
..ze to je predsa len rozdiel ci niekto otehotnie v 15 alebo 21. (a to teda rozdiel naozaj je)

ale neviem, mozno mas pravdu, najlepsie by bolo keby sa k tomu vyjadri janek, naozaj by ma to zaujimalo..

misica

no neviem. napisal, ze nebude musiet riesit ci bude tehotna. mne to prislo tak ako keby napisal, ze ak aj otehotnie, ze sa nic nestane, lebo uz ma 21.
..ze to je predsa len rozdiel ci niekto otehotnie v 15 alebo 21. (a to teda rozdiel naozaj je)

ale neviem, mozno mas pravdu, najlepsie by bolo keby sa k tomu vyjadri janek, naozaj by ma to zaujimalo..

dobra vila

misica, ty si Janeka asi nepochopila... On to myslel tak, ze uz vie, ako sa chranit, ako neotehotniet atd... Mnozstvo mladych bab sem totiz pise svoje otazky typu "mozem byt tehotna ked..." a niektore su fakt odveci, az trapne :-/., pretoze ich pisu deti, ktore o tom este dokopy nic nevedia.

misica

janekMY33: no neviem.. ty si myslis ze je to vyhra otehotniet v 21? nezda sa ti to skoro? co ak chodi VS alebo nema ako zabezpecit financne to potecionalne dieta? dnes sa tazko zhana praca.. este k tomu v 21 a bez skusenosti..

ale co sa tyka toho ci to je skoro 21 zacat sexualne zit si myslim, ze nie. horovi sa zeny su pripravene sexualne zacat zit od 20 a muzi od 25..

venusa v.

Jeeej dakujem:) Taketo seriozne odpovede som ani necakala.

No myslim, ze v prevaznej vacsine mate pravdu. V podstate ste ma utvrdili v tom, co som si myslela, takze este raz dakujem. Dost velku rolu zohralo to, ze ste to opodstatnili :)

Teraz sa citim o moc istejsie :)

dobra vila

Vo veku 21 rokov je na to telo, samozrejme, uz pripravene... Otazna je psychika a rozpolozenie cloveka - ci sa na to citis ty sama...
Kazdy nech si to urci sam, je to kazdeho osobna vec, a ja sama by som nepozerala krivo ani na 30rocneho panica! Skor sa krivo pozriem na 15rocnu odpanenu! tolko k tomu