Mam 15 a potrebujem schudnut

misqa03

ahojte:D mam 14 a potrebujem schudnúť a to hlavne na stehnách. Myslíte že si stehná posilním tým že si ich budem posilovať tak že ich budem dvihať hore a dole? tak ako sa to robí. V prvé dni som mala svalovicu. Bojím sa ze budem cvicit a nebude to mat ziadne vysledky.. Rada by som aj behala ale tu u nas sa to neda. Tak mi prosím poradte. Dakujem:D

simka111

Myslim ze na schdnutie je dobry ananas a hlavne jeho stava,ak si kazde rano vypijes pohar ananasovej stavy a potom pojdes zabehat tak myslim ze schudnes :D ale stava nie džus :D

wonderbra

15 ročné baby nemajú čo držať diéty. najlepšie je obmedziť sladké, slané a mastné, chrúmať zeleninu a hýbať sa.

barborinaaa

wed baby niake diety fakt ja mam 15 a hej mam dobru postavu a nechcem sa niakom vychvalovat ale fakt musite sa hybat a nejest fast foody a hovadiny riande sa najedyte ja jem skoro jak moj otec a som chuda :D skuuuste !!!!! aaaa pohhyyybb

Lilliett

ahoj lenka, v tvojom veku 15 rokov by som tie 3 kilá nijako zvlášť neriešila a iste nie diétou, ŽIADNOU. ale pokiaľ chceš niečo vyskúšať, tak len také bežné záležitosti zo zdravej výživy, vymeniť pečivo a cestoviny z bielej múky za celozrnné, a ku každému hlavnému jedlu (obed, večera) si dať kopec surovej alebo tepelne spracovanej zeleniny, a nezabúdať na ľahké ale pri tom plnohodnotné raňajky (kvalitné celozrnné musli, s orieškami, jogurtom a ovocím). ale pozor, pri každej zmene stravovania, keď sa vrátiš späť na staré stravovacie návyky, je tu riziko nabrať kilogramy späť, takže pred tým ako sa do niečoho pustíš si to veľmi rozmysli, či nebadateľné 3 kilá skutočne stoja za experimenty.

Lenka303

dakujem,ale ja sa hybem viac nez dost :) a to uz ked idem do skoly,zo skoly,vecer na korcule co som asi 2 hodinky :D a stale nic :D