pupočníková krv - áno či nie?

jancecka

mne je jedno aký lekár, nemienim si nikoho predplácať, lebo som názoru, že každý lekár musí svoju prácu odviesť dobre, len tá nemocnica ma zaujíma

jancecka

ok :D a treba sa nahlásiť aj v nemocnici kam chcem ísť rodiť? či to netreba? rada by som išla do trošku vzdialenejšieho mesta ako mám po ruke

ahoj123

vieš čo pri prvom porode som nastupila do nemocnice tyzden pred terminom,tak sa ma pytala sestricka ci mam zaujem......a teraz som sa normalne ked som mala poradnu spytala lekara,som v 21 tt.,a on ma nahlasi tej firme,potom ma budu kontaktovat....takze povedz aj ty svojmu lekarovi ked sa rozhodnes,on ti s tym pomoze...nahlasi aj nemocnicu v ktorej chces rodit a pod...

ahoj123

aj ja som za...mam synceka,ma tri roky a ma mastocytozu. teraz cakam babatko a urcite dam odobrat pupoc. krv,uz som nahlasena,a je mi absolutne jedno kolko to stoji,ked je i len mala sanca na pomoc mojmu syncekovi...teda dufam ze ju nikdy nebudeme potrebovat,ale jeden nikdy nevie....urcite to nieje iba o tahani penazi od ludi ako tu niekto pisal...

slniecko_V

ja urcite dam.uz sme sa s priaatelom o tom bavili a povedala som mu ze je mi jedno kolko to bude stat a ci stym suhlasi.ja som za!!a nazor druheho ma nezaujima.