Mary Kay

Hanulka112233

Top kozmetika !!! Dlho som nevedela najst kozmetiku z ktorej nebudem červená, vyhadzana, atd, a nasla som, nevymenim ju ani za nic. A to vela vela žien...
A vy co tu očierňujete Mary Kay, tak ociernujte aj ďalšie značky ktoré vam nepomohli, napríklad tak cela DM drogeria, kde je vyber kozmetiky omyl pokus:)

Mily-nr

Baby co to musi byt za kozmetiku a co vsetko v nej musi byt ked to tak dlho vydrzi preboha, same konzervanty a umeliny co skodi na plet

Mily-nr

No lebo v Amerike je len sama syntetika a umeliny, tak ako aj ine firmy nie len kozmeticke, napr. taky Mcdonald, preto bol oriflame asi odsudeny lebo by im vliezla konkurencia na trh, a ten sa ani nesmie predavat na pultoch to je jeho zasada, nie je o com

Juulyy

Ja som nadsena.. roky som si nevedela najst kozmetiku, ktora by mi vyhovovala.. stale som mala zapalene vyrazky, po roznych kremoch,,aj lacnejsich..aj drahsich.. tak som potom par rokov nepouzivala vobec nic.. Radsej.
S poradkynou Mary Kay som sa stretla len tak zo srandy..poradila.. a ja som nadsena.. kremy mi sadli.. konecne sa mi nerobia vyrazky..a cena?
Je to drahsie..ale krem mi vydrzi 11 mesiacov..spirala 9 mesiacov,
taka 3 eurova z drogerie.. vydrzi mesiac a je uz sucha..tak neviem, co je drahsie.
Kremy maju porovnatelne ceny s inymi znackami. Cistiaci krem mam uz skoro 2 roky..pozivam denne a este stale nie je prazdny..
ALe kazdemu nieco ine vyhovuje..ako vravim, ze som hladala dlho..a nasla som.

Alice22

Mama a teta mojej kamaratky pracuju s touto znackou uz roky, nuz kamaratka sa nemaluje takze to neskusa, ale ja som u nej raz yskusala krem a makeup a bola som zaskocena ze ake meno aka cena a bla bla bla... no makeup horsi ako od cinana a ta vôňa..bleee!!... dokonca mi aj povedala ze jej teta specialne zmazava datum expiracie na krabickach pouzitim odkakovaca aby tak nalakala zakaznicky ze ma vzdy novy tovar... no neviem ci to tak robia aj ostatne mary kay ladies alebo len ona je taka vypatlana...bojim sa vyskusat si ju znova...

klaudia33

mila elen, nemienim pouzivat kozmetiku cele mesiace, pokial zistim, ze po par pouzitiach mi nevyhovuje, preto je jej plny bazar,lebo sa jej chcu baby zbavit a rovnako aj poradkyne, predat ju aspon za nakupnu cenu, kedze je taka uzasna a nemaju ziadne zakazky.. hadam si nemyslis, ze na bazari predavaju kozmetiku MK pancovanu...zastavaj si svoju MK sitacku predrazenu kolko chces, ludi nepresvedcis nejakymi certifikatmi a tym, ze ju pouzivaju vizazisti, koho to zaujima, takych certifikatov si moze kazdy s prepacenim nas...at plnu rit, staci ked niekomu zaplatit a certifikat mas na vsetko.., to je jasna vec.ludia maju v pazi certifikaty, kazdeho presvedci az ked ju skusil, tak nemudruj a nechaj kazdeho napisat svoj nazor.

Elen Lia

Pokud někdo udělá závěr na kosmetický výrobek po jednom použití, tak mu nebude vyhovovat vůbec nic. Tak že výrobek musíte používat déle a pak se vyjádřete. U MK je rozdíl, pokud si koupíte výrobek na netu nebo pokud si jej objednáte u poradkyně. Na bazarech mohou být výrobky neoriginální a tudíž i špatné a neúčinkující. U poradkyně je jistota,že jsou originál.Reaguji i na komentář na make up že má jen 3 odstíny.Má jich ve skutečnosti kolem 20 a pro ČR a SR je jich 10-13 odstínů.
Nehledě na to, že make up a pudry jsou naprosto super.Pokud vyberete správný odstín nechodíte s maskou a maku up skvěle přilne ke kůži a není tak vyditelný jak make up z drogerie.
Lidé i v mém okolí co znám nikomu MK nevadila naopak si výrobky chválí. A i řadu pproduktů dostala ocenění Asociace vizážistů a stylistů.Najděte si svou poradkyni a vyzkoušejte na vlastní kůži není to ani avon ani oriflame.Co může takový krém obsahovat když stojí 69,- Kč?

MarySoll

ŠMEJD je Mary Kay a to v najhoršom slova , nekvalita a velká cena !!!! aj prehovárala kamrátka z Komárna to robiť, len mi stačilo prečítať vela recenzie na Internete a je teda hodne sťažnosti na kvalitu a premrštenú cenu,
že som našťasie na to nedala...ja idem do drogerie a kupim za 1/10 cena kvalitnejšiu , aj krémy ,aj šminky ,a keď som čitala, že na BAZÁROCH ju predáva, tak myslím, že táto značka už ani na viac nemá, len po bazároch ju predávať...
ILDIKÓ