Zvlastne stavy..

Príspevok v téme: Zvlastne stavy..
Marian112091

Takze, moj pribeh sa zacal v decembri 2009, ked som si po udere do hlavy mal problem zapamatavat veci a trpel som depresiami. Neskor to preslo a bol som na tom celkom v pohode. Teraz posledny piatok sme boli s kamaratmi sadnut na pivo, troska som sa pripil, neskor som mal aj absint. Jeden znamy ma prehovoril na fajcenie marihuany. Aj ked ma upozornoval, bol som tak opity, ze som ho nepocuvol a prehnal som to. Po nej som bol uplne mimo, mal som totalne depresivne stavy, necitil som si nohy. To preslo po vyspati. Lenze od soboty mam hnusne stavy. Cely sa chvejem, mam navaly depresie a uzkosti, strasne sa potim a som unaveny, nemozem normalne jest. Akoby som sa len sustredil na seba a realita len prechadza okolo mna. Moze to byt dopad autosugescie? Mam problem s vnimanim co mi druhi hovoria. Casto zle rozumiem a musim sa spytat o co ide. Toci sa mi hlava. Obcas je lepsie, obcas horsie. Spravil som strasnu hovadinu a nikdy v zivote to nespravim. Aj ti co to robite, vykaslite sa na to. Najvacsia zaujimavost je, ze som to skusal v takomto meradle prvy raz a hned som blbo dopadol. Len sa chcem spytat, ci s takymi stavmi ma niekto skusenosti, ci neviete o co sa moze jednat a ci je moznost, ze sa dam dokopy... Dakujem za odpovede...

Marian112091

Dakujem za povzbudenie! Dufam, ze to tak bude. Presne moj pripad. Najprv alkohol a potom v kombinacii s travou. Inak musim priznat, ze som dost velky pesimista, ale chcem to zmenit. Nemozes mi dat nejake rady ohladne toho prosim?

Onnnn

ona uz ani nema ucinky, len ti v hlave zapla cosi co malo zostat vypnute ,alebo tak nejako by som to nazval...Ja som strasne dlhe obdobie pil alkohol asi 3 roky , potom 2 krat zahulil a uz som mal potom presne podobne stavy , zacal som sa bát. zacal sa pozorovat...zacal som studovat zdravy zivotny styl...teraz je tomu rok aj pol co nepijem, dokonca som prestal aj fajcit tabak, uplne ma to zmenilo som iny clovek...stal sa zomna pacifista a zacal som mat rad zivot, kedze, som mal moznost vidiet strasne vela zleho, obdivujem ludi ktori sa snazia ,aby bol nas zivot krajsi, bez drog

Marian112091

Dakujem, snazim sa. Je to tazke ale. Inak to vazne moze mat trava az taketo dlhe ucinky? Ja len dufam, ze ano...

nathália09

áno,snaž sa zachovat kľud,a nestresuj sa-stres robí veľmi zle organizmu.Treba nejak si očistit organizmus.

Marian112091

Oukej. Takze hovoris, ze ty si mal take iste stavy hrozne. Len sa chcem spytat, ze kolko to tebe asi trvalo? To najhorsie?

Onnnn

Ved sa kludne pytaj tu , mozno to niekomu pomoze tiez .A hlavne sa naozaj musis upokojit . Urcite to po case prejde , len to musis pretlacit , pozitivnimy vecami, ako je sport a laska .

Marian112091

Onnnn: Pocuj, nedas mi svoj mail? Rad by som s tebou o tom pokecal.

jajka001_: Ved sa snazim, najviacej ma drzi priatelka. Snad to prejde

jajka001_

fuuha absinth
pockaj este par dni a uvidis
chod sa prevetrat s kamosmi nech si v prijemnej a uvolnenej spolocnosti

Onnnn

ahoj, mam podobny problem ja som si dal pred 2 rokmy a odvtedy uz ani raz a ajtak pocitujem ,ze je to ine ,ako pred tym , ked som nemal vobec...a ksi dobry clovek , trava by ta mala zmenit k lepsiemu podla mna , aj by si mal vela veci pochopit, ja som odvtedy nemal a ani nechcem, myslim si ,ze je to aj tvoj pripad , tak sa ho len naozaj drz.Svet je krasne miesto ,zalezi sa ako sa nan pozeras a drogy nam vsetko zoberu.