Schudli ste v posilnovni?

ele

ja chodim na "body work", kde sa pol hodinu cvici aerobic a pol hodinu sa iba posilnuje- stehna, lytka, brucho, ruky, zadok, pouzivaju sa cinky a tak... je to super a nestaci raz do tyzdna, minimum je dvakrat, optimum tri-krat, a musi to byt praVIDELNE.

mirka 23

Aerobic je super, tam chod viackrat do týždňa a na spevnenie svalov je najlepšie dať fitko dvakrat do týždňa, ale ak sa prinutiš aspoň raz, tak to bude fajn. A ak si môžeš dať trenera, tak si daj aspoň na prve treningy, je to neporovnatelne lepšie.

mirka 23

Bubinko, ak ťa bavi fitko, tak tam chod. Pred treningom daš 20-25min. kardia a po treningu stači troška menej. A okrem fitka chod na taebo, aerobic a podobne veci... skus čo ťa bude baviť. Toto je na chudnutie super.

youki

na chudnutie je potrebne cvicenie v aerobnom pasme.
Neda sa odpovedat na otazku, ci sa da chudnut v posilke alebo len vytvarvat postavu, pretoze to zalezi od pristrojov v nej, posilovna je len priestor, nie druh cvicenia.
Dnes uz nie je posilovna len o dvihani ciniek, casto su tam aj kardio stroje, na ktorych sa da aj chudnut.
Myslim ze pri voli schudnut stacia pravidelne prechadzky, nemusia byt rychle, ale nech su pravidelne v rovnakom (aerobnom) tempe.

asagi

V poslednom čase som nabral centimetre na bruchu a zadku. Ako sa ich mám zbaviť? Dá sa to posilkou sformať na fajn postavu? Či skôr behávať alebo sa korčulovať? Diki

mate59

pýtala si sa na chodzu.Možno si videla niekoho športovať tzv. nordickú chôdzu,to je s tými palicami čo chodia.Tak podobným tempom skús aj ty,zo začiatku asi 30 min. svižnej chôdze,asi tak mesiac.Porovnávaj si tep od 1. dňa,aj zadychčanie,príp. spotenie,to by sa malo zlepšiť,aj kondícia a iste aj váha,ale dôležitejší bude pre teba obvod v páse na začiatku a konci mesiaca.
Možno potom pouvažuješ aj o behaní.