Lahko sa vytočím, a potom to už nejde zastaviť

Príspevok v téme: Lahko sa vytočím, a potom to už nejde zastaviť
barienka

Ahojte, neviete mi poradit ako zvladat vybuchy zlosti, teda nie je to az take vazne, ale staci maly podnet a ja mam pocit ze z vnutra vybuchnem. Musim sa vyventilovat ci krikom ci placom, mam chut nieko alebo nieco udriet. Vela krat mi je az zle od zaludka, ked sa snazim pretvarovat usmevom. Zacala som cvicit, pre odburanie zbytoc. energie, nepomaha, niekto mi poradil dychanie, ale v tom momente ma znervoznuje aj to. Ide o to, ze uz chcem veci riesit s chlanou hlavou a nie hned povedat prve co ma napadne... moc ma to trapi, kvoli mojmu priatelovi hlavne. Ten ma v tom moc nepodrzi, a vzdy rype viac a viac a ja potom hovorim strasne veci =(

Mam si kupit persen forte? pomoze mi? alebo mam cvicit, nejake dychove cvicenia aj mimo mojho vybuchu

lost

ale neviem no :)

fakt sa skus zatocit ked to na teba pride :)

ja myslim tak, ze 2-3krat okolo svojej osi

mozno ti to pride tak smiesne v danom case, ze ta nervozita prejde a zacnes sa smiat :)))

lost

treba dodrziavat spanok dobry (nie kratky, nie dlhy, vzdy nacas), zminimalizovat stres, co najemnej alkoholu, kofeinu, a inych takych latok, zdrava strava a vyrovnana vyziva.. no a potom este zdravotny stav, napr mala bolest, tlak (zmeny pocasia) atd mozu tiez byt iskrou ktora zapali hnev..

lost

no ked plac, tak plac este nikoho nezabil, cize naco sa branit :) kludne sa vyplakat..

a zurivost?

nevies z coho to prameni ?

lost

no mna ked nieco vytoci, tak presmerujem svoju pozornost na nieco ine..

alebo si poviem

"ale co, mam na haku, aj tak si dam rezeň a bude mi fajn"

:)

neviem na vsetko sa da apliovat iny postup, no vo vseobecnosti.. kaslem na to bez ohladu na vaznost (ak nejde o zivot, ide o hovno) situacie..

lost

no kazdy z nas celi niekedy nervozite :)

niekto krici
niekto boxuje
niekto bije
niekto dusi a potom praskne

a niekedy je idealne "nechat tak" proste just let it go...

:)

fakt, flegmatizmus v tomto pomaha..

co take bezne ta nastve ?

padne ti tanier napr, nastve ta to ked sa rozbje?

alebo neohlasena navsteva a nemas poriadok ?

alebo pokuta za nekupenie listu od revizora?

alebo..,... ?