Klitorialny orgazmus

a.a.d.k.a.

Zažívam klit. Orgazmus vtedy keď my tak rýchlo začne byť srdce a sťahujú sa mi stehenne svaly ??? Ďakujem

kaciatko_7

klitoris ju pichal preto, lebo je to najcitlivejsie miesto ktore zena ma na tele, obsahuje niekolko nervovych zakonceni... nedavaj prst priamo nan ho, ked ju to picha, tak je jasne ze ju potom nespravis, kruz jednym prstom okolo neho, najlepsi je podla mna vsak palec... a netreba sa hned metat a po chvili to prestat skusat... niektorej to moze trvat aj ovela dlhsie... najlepsie by bolo keby si to kombinoval, len malo zien zazije cisto klitorialny orgazmus, skor kombinovany aj s vaginalnym... strc prst alebo viacero dnu a tlac smerom hore a pritom drazdi klitoris, nemusis pouzivat len prsty, jazyk je ovela lepsi... a hlavne sa pytaj, co jej robi dobre, nic tym nepokazis a prave naopak vela veci sa dozvies a postupne to uz bude len a len lepsie

sonny222

som skusal aj zvnutra... ale nic.. stale len sa hybe a vzdycha.. a dvakrat ztiahla nohy co som jej dal prst presne na klitoris a drazdil ju.. ale ze vraj to preto lebo to je take divne ze ju to picha..

lalala88

..podobne len ja som baba a tiež to tak vnimam ...no ale umne je to takto ze priatel mi prstuje a pritom tlači (čo mna neboli)celými prstami aj dovnutra tlaci ale aj z vonku ma draždi skoro celou dlaňou a obcas spravi kruhovy pohyb dlanou a juj dobre to je :D...tak ma lahko sravi neviem ci si to pochopil :D