Ukradli mi mobil a ja som bezbranna...

Príspevok v téme: Ukradli mi mobil a ja som bezbranna...
pomozte...

Dnes mi ukradli mobil. Najprv som si myslela, ze ked pojdem do t-mobilu, ze tam mi ho zablokuju, zameraju a toho debila najdu. Lenze vobec to tak nebolo ako som predpokladala. V t-mobile mi povedali, ze musim mat nejake cislo, ktore je na fakture a az potom mi ho mozu len zablokovat a zameriava sa zevraj na polici. Tak som sa teda trepala cez cele mesto domov po fakturu. Pri dome mame policiu, tak som sa tam vybrala. Tam mi povedali, ze pozeram asi moc filmov, ked si myslim, ze sa to da len tak zamerat. Policajt mi este k tomu povedal, ze musim dat trestne oznamenie, a az potom mozu lokalizovat ale len sim kartu. Tato doba bude asi trvat 2 mesiace. Po tychto slovach som zostala ako zamrznuta. Prosim pomozte mi, ako mam dostat naspat mobil? Da sa to vobec? prosim pomozte, som uplne v koncoch.

lost

Take nieco existuje na notebookoch, co kazdy den/kazde pripojenie odosle fotku z webkamery, tak uz nasli zopar zlodejov...

Ktovie, mozno take nieco je aj na mobile :)

(je jedno aka je tam SIM karta, staci ak vie odosielat MMS/email, ci take nieco)

t333

mOBIL,
totalna hovadina podla mna. chces povedat, ze mobil ako sam vie, ze je ukradnuty, tak sa aktivuje odoslanie tej spravy ci ako? :DDD

mOBIL

počujte môj frajer mi minule povedal, že si stiahol taký program alebo čo kde zadal moje telefónne číslo kvôli tomu, že: keď mu niekto ukradne mobil, dáko to aktivuje či čo a príde mi sms-ka s polohou telefónu...dobré,nie? ale inak fakt je to "super" na Slovensku, že pozeráme veľa filmov??

soffa

mi ti sotva pomozeme.musis sa zmierit s tym ze policia ma ine na starosti,ako hladat tvoj mobil.ved dennodenne mizne kopa mobilov,a istotne ho nenajdes,zostava ti len jedno kupit si novy,a nabuduce viac opatrnosti.

biopichh

telefon uz isto spat neziskas...ludia co kradnu urcite nenechaju v mobile sim kartu... uz ti ostava len jedno a to kupit si novy mobil...

jajka001_

čo čakaš, keby ti to ukradli priam pred kamerou, nebudu sa ani zaoberat kamerovym zaznamom...vivat Slováákiáááá

pomozte...

lost: ukradli mi ho niekde bud v meste,auparku,eurovei. Na tychto vsetkych miestach som uz bola a nikde nikto nepocul o ziadnom ukradnutaom mobile-teda, keby ho niekto niekde nasiel,...podla mna sa to tiez da, ale keby nasi policajti neboli tak extremne lenivi tak by sa dalo aj to, co doposial nie:)
t333: ja viem. Na svete su aj horsie, ovela horsie veci, ako je nejaky mobil, ale ja som ten typ cloveka, ze ked sa nieco stane-ukradne snazim sa to zo vsetkych sil riesit. A po druhe: ten mobil nebol az tak lacny takze ked som to zistila, okamzite som musela konat a nie niekde len necinne cakat, co sa bude diat(ale to je teraz asi jedine, co mi ostava :) )
meri.m: dakujem ale asi si mi teraz moc nepomohol/la ale aj vdaka tebe som si uvedomila v akom "ochotnom" state zijem :(
V tomto obdobi sa cloveku vobec neoplati vyhadzovat peniaze za elektroniku, sperky,auta,..., pretoze ludia su coraz horsi a horsi a urobia coraz viac a viac pre to, aby za co najmenej prace dostali najvacsiu odmenu.
Poucenie do zivota: menej je niekedy viac(ak ma chapete, co som tym chcela povedat) :)