Slusne dievca

Príspevok v téme: Slusne dievca
Fast

Caute

mam 20 rokov a chodim s dievcatom co ma 16 rokov,je to neuveritelne ale fakt si rozumieme je to krasne!lenze tuna nastava problem,ehm ehm problem ako pre koho.ona je dost slusna,pred tym nemala ziadne skusenosti,len par bozkov.vsetko som ju naucil ja:-)a tie bozky to bolo casu kym sa odhodlala,tak k veci.po imtimnej stranke je to s nami na nule ona vobec nic ani dotyky!a pre mna je problem niekedy udrzat aj tu ruku na mieste:-)snazim sa no ked nechce nechce.moc ju lubim do teraz som nic imtimne od nej nechcel ani neziadal,ani ziadat nebudem samozrejme!lenze uz to na mna tak prichadza proste ma prithahuje a je zlozite sa vpratat do koze,ja jej nic hovorit nebudem len ju chcem dajako navnadit alebo nieco v tom zmysle,poradte ako co preco zaco naco ...dakujem vopred

kvietok23

podla mojho nazoru je ona na to este primlada...fyzicky sice nie, ale psychicky urcite...aj vo svojom vlastnom zaujme by si na nu nemal tlacit a nechat to rozhodnutie na nu....

niekto

ma 16 to je fakt s ktorym musis este nejaku dobu zit ked sa na to neciti tak nebudu ani dotyky....

naznacit to ako to vnimas je dost zlozite a velmi lahko sa moze stat ze to zle pochopi
ono najlepsie je sa otvorene porozpavat
hlavne na nu netlac pripadne ak k rozhovoru pride jej povec ze na nu netlacis
proste jej povec ako to vnimas