Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

Jarta114

Romanusaa a čo budeš robiť ak sa ti tieto problémy vrátia? aké je pravdepodobnosť? vieš nie som si istá akože ako žena vie, že už je z toho von, že už tam nie je čo liečiť, že už je to oki :)

romanusaa

dadusdus teraz momentalne nemam ale pred par mesiacmi som si nim tiez presla. Mam pocit ze to bol koniec augusta zaciatok septembra, sme mali pred dovolenkou a myslela som ze sa z tychto problemov zblaznim, tak som to zacala riesit hned ako to prislo, kupila som si hydrofemin, pouzivala som ho pred dovolenkou, dokonca aj pocas a teraz som uz fit :ň

stanka292

rosalgin som pouzivala aj ja iste obdobie a uspech nikde, pre mna to boli zan uplne znytocne vyhodene peniaze, ktore by som uz len tak do luftu nepustila. Podla mna je podstatne sa riadit zlozenim ked zena ma takyto problem.

sisi87

Ahoj mne najprv zenska dala antibiotika DALACIN, kym som to vybrala potom som mala brat Lacto free to je uz volne predajne no dostala som mykozu znova tak teraz som na cipkoch a tabletkach antibiotikach ale skus rosalgin alebo clogin

Pigma39

martina.d ja som to ale nemyslela zle, ja som len chcela jej poradiť a vysvetliť, že tá jedna kyselina nemá takú silu aby ju dostala úplne zo všetkých týchto problémov :)

martina.d

Pigma musí si skúsiť sama na sebe zrejme. Ja tiež som mnohým veciam neverila až kým som neskúsila a naopak o mnohých veciach som bola presvedčená že musia byť super keď sú také drahé a neviem aké a pritom som po použití bola sklamaná. Takže nech vyskúša s jednou a sama uvidí ;)

Laurosik

ppekny pondelok. dadusdus nedavaj to za vinu prachu, v tom problem vobec nemusi byt, aj ked moze ale myslim ze je tam mala pravdepodobnost. Tiez som myslela ze problem je v prachu v avivazi, ibaze mi neslo do hlavy preco az po mesiaci pouzivania by sa u mna taketo problemy prejavili.

Rybieta10

ahojte no to som Simna chcela vedieť, čo sú to za kyseliny. Lebo to mi nejako uchádzalo celé. A to s tou jednou kyselinou, čo si mi písala som už pochopila, keď som videla vyššie nové komentáre :)

dadusdus

romanusaa a ty máš teraz ten problém? Alebo si v minulosti mala? Mňa posledné týždne svrbí, lenže neustále som to dávala za vinu tomu, že som si kupila nový prach a myslela som, že keďže som spodné prádlo v tom prala, že preto mám tento problém, ale asi to nakoniec vôbec nebude tým :/

Pigma39

mmoonna to je fajn že pôsobí upokojujúco ale to nie je všetko. Ty potrebuješ viac toho ako len túto jednu kyselinu. Táto síce upokojuje, ale ty potrebuješ aj niečo to ti sliznicu pošvy obnoví ;)