Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

anicka89

anitas myslím, že takéto veci sa vyliečiť dajú. Len netreba sa vzdávať. Každé telo, každý organizmus je iný. Nikma asi tak a povedzme si otvorene komu by sa chcelo po doktoroch chodiť, mne teda vôbec nie :/

anitas

Som 65 ročná dôchodkyňa .Pred rokom som na kúpalisku chytila
chorobu Candidu v pošve..Strašné svrbenie opuch Pol roka som chodila k lekárovi a trpela, dával len mastičky ktoré trochu pomohli ale svrbenie ostávalo.Bola som zúfalá p.doktor povedal že sa to vyliečiť nedá už viac, že sa musím s tým naučiť žiť.Tak som skúšala sama najprv
Kaktus Aloe..odrezala som list prerezala a tým gélom natierala klytoris
svrbenie prestalo, len na druhý deň znova začalo síce menej ale ešte, tak som zase vzala list prerezala a natierala sa ale..kaktus sa môže použiť len po 4 rokoch a ja som listy odrezala postupne viac nebolo a čakala na ďaľšie...Preto som vyskúšala aj umývanie čistou STUDENOU vodou.Do nádobky som si dala vodu položila na WC do toho sadla a umývala sa Morskou špongiou 15 minút..Nebojte neochoriete bola som v pohode svrbenie prešlo .Tak som to robila každý deň 2 týždne a nič sa nevrátilo..Tak teraz vždy po kúpaní si pošvu sprchujem studenou vodou a som v pohode.
Mám vodu zo studni
nie chlorovanú aj toto je dôležité..vyskúšajte..

sticka

nasla si si ho kotricka??
zoe ulavu zacnes citit uz po par dnoch, aspon u mna to tak bolo, to budes citit ci je lepsie alebo je to stale rovnake :)
ninuliatko to neni bohvieco ked takto ta to stale trapi, ze sa ti to vracia, aj si nieco uz skusala, ked to mas kazdu chvilku??

nikma

ono je podla mna super mat nieco doma, co zaberie a nie je clovek potom nuteny hned bezat k lekarovi a minat si paragrafi. len ako najst to spravne

ahjaj

na vysoký krvný tlak si dávam predpisovať elektronický recept. Dalo by sa informovať u gynekológa, či by sa dalo si telefonicky objednať aj uňho a potom si to jednoducho na základe zdravotnej karty vybrať v najbližšej lekárni.

Wendy000

hmm ak by som nemusela s mykozou zakazdym utekat k doktorovi, tak by mi to moc pomohlo. vystacim si len s tymto gelom v pripade, ze sa na mna zas nalepi? alebo je ho dobre s niecim kombinovat

Ninuliatko

Sticka presne ako pises aj mne sa to zda, ze akoze kratko podla toho co si pisala, ale podstatne je, ze aspon nejake zmeny uz registrujes, uz postupne to bude hadam lepsie a lepsie:-) Lebo tiez zvazujem, ze by som si nieco taketo kupila, kedze mykozu mam pomaly kazdu chvilu. Skoro mesiac co mesiac:-(

kotricka

sticka hej?...tak myslim, ze cez net to bude lepsie, aspon mne...objednam si a hadam mi to pride rovno domov...ze nebudem musiet nikam lietat a zhanat...pojdem to teda aj ja pohladat, pokukat...:)

Zoe27

A ak sa smiem spýtať, za ako dlho pri jeho používaní si zbadala, že sa to uberá k lepšiemu? Ako si vedela či používať ešte ďalej alebo ísť radšej k doktorke?