pepino vs. durex

martinesko77

ja neviem ale kazdy to pepino chvali alemne vobec nevyhovuje ten klasicky ovalny tvar...... v tomto si myslim ze velmi zaostavaju..... DUREX su omnoho lepsie z hladiska tvaru na kolko su ergonomiicke tot moj nazor ... v inom sa nelisia........ Ale konkretne porovnanie ked si dam pepino nesedi mi tak dobre ako durex

marryan

kondomy praskaju ked je \"sucho\", tak sa normalne \"zoderu\", povolia na neviditelne malinkej casti a uz to ide...

ricardo

no nam praskol durex raz v zivote zatial a pepino ani raz,ale to zalezi aj od toho ci ho spravne nasadis....pepino je lacnejsie a kvalitativne na rovnakej urovni mozno aj lepsie troska ;) a navyse pouzivame s benzokainom a durex s touto latkou stoja 3ecka pepino nejakych 1,66 ....

perlorodka

To čo robíte s tými kondomami, keď vám praskajú? My používame už dlhé roky durex aj pepino, a ešte sa nám nič také nestalo, tak nechápem. Veď sú to prísne testované výrobky a vôbec, aj manuálne bez toho na to určeného použitia je zložité kondom roztrhnúť, tak fakt nechápem, čo pri tom sexe stvárate :o)

iriss

ja som to pocula o durexoxh praveze. Inac my sexujeme uz 3roky s pepinom a nebol ziaden problem, nastastie. Dokonca pepino su vyrabane v EU a durexy niekde v azii a cele je to len o marketingovo navysenej cene.