panna

Príspevok v téme: panna
krasawicka1

Ahojte vsetci,

Mam 14 rokov a uz som mala viac krat pohl. stik. Minule ma matka nacapala s frajerom v nasej posteli a ona sa ma pitala ci som s nim spala a ja som odpovedala ze ne. Ona ma chce poslat ku doktorovy nech to zistia ale ja jej to chcem prekazit ze pojdem na obnovenie pannenskej blany neviete niekto kde sa to da okolo kosic spravit videla som to v panelaku...

dakujem za dobre nazory
jana

siamej

presne, akykolvek doktor co ta uvidi to musi povedat tvojej mame,a bud rada ze iba jej a nie aj policii, lebo pod 15 je to holt zneuzitie, a nikoho nezaujima ci si svoju chacharu otrcila dobrovolne :D
a potom si to s mladym mozte dat aj v putach :DD

miauu

krasawicka1: zlatino, mas 14, takyto zakrok ti nikto pod 18 nespravi a ako gynekolog to bude musiet mame povedat pretoze sex by mal byt podla zakona aspon nad 15
a po dalsie takyto zakrok tebe urcite nespravia a isteze je to dost drahe
sex je aj ista zodpovednost a s tym si mala ratat

krtko-lampa

Ja by som taku mamu poslal do p... :) Niektori velmi inteligentni ludia na to maju uz vo velmi skorom veku ;) ... takze neviem, co sa tu vsetci robia doleziti, ze aka je mlada a nevie co za kecy :) ... ja som tiez v takom veku uz mal sex ;) ale to som ja ;) ...

Pekny den :-*

janekMY33

tak da sa ale na plastickej chyrurgie a zadara to nebude ale neviem preco jej nepovies pravdu ze ano spala som snim ano davala som si velky pozor a slubila si jej ze uz to do 18 nespravis

niekto

este som to takejto operacii nepocul ale neverim tomu ze by to gynekolog nezistil
suhlasim z predoslymi prispevkami mas na to cas

Anita11

Tak ako do vody nevyvŕtaš dieru, ani z teba už nikdy panna nebude.
Na 14 rokov si dosť mazaná ale aj veľmi naivná, no a to je zlá kombinácia.
Uč sa hovoriť pravdu. Keď budeš klamať mamu, kto ti pomože, keď tvojím nerozvážnym životom a správaním prídeš do druhého stavu??????? Aj to ti budú radiť na fóre??????
Si ešte dieťa, mala by si sa ešte len učiť, zabávať s kamarátkami, chlapcov si len obzerať a sex riešiť, keď budeš dospelá, a to nie len fyzicky, ale hlavne psychicky - duševne. Neokrádaj samú seba o detský a mladícky život.

lost

Jedine co mozem dodat je sarkasticky smiech "haaahaha" :P

PS: pochybujem ze by gynekolog nedokazal zistit ze je to druha panenska blana ;)

"videla som to v panelaku..."
- sorry, ale toto hovori za vsetko :)

Vitaj v realite.

asitak

janka nezostava ti nic ine len mamine povedat pravdu uvidis bude to ovela lepsie ako klamstvo a i tvoja mamina si to bude vazit i ked ti to (pravdepodobne) neda najavo ale ver mi a uz nikdy jej naklam i ked (podla mna)si zacala skoro s pohl. zit skus i na tuto temu sa jej co to popytat drzim palce !