čo by ste robili na mojom mieste?

Príspevok v téme: čo by ste robili na mojom mieste?
Faktneviem

čo by ste robili na mojom mieste,keby ste milovali svoje dievca nadovsetko,a keby aj ono milovalo vas a nechcelo vas stratit.Ale ona si chce letne prazdniny,uzivat,kurvit sa,proste uzivat si to ako sa to v tejto dobe zvykne so vsetkym co ktomu patri, ALE chce byt aj so mnou. Ja jej verim,ze to co chce robit,je cisto v rovine fyzickej a alkoholicky podmienenej,ale aj tak ma to rani,lebo ja by som nikdy toto nerobil.Ja chcem na leto pauzu,aby som nevedel co robi aby si uzivala,zalezi mi na jej stasti a ak je toto pre nu stastie,tak ja si to zelam tiez a nechcem jej to zakazovat,ale proste nedokazem byt popritom prinej. Chcem jej dat pauzu,ale ona pauzu nechce,chce byt so mnou ale nechce byt proste,ze ide na dovolenku ,festak a musi sa strazit aby sa nieco nestalo. Ale bojim sa,ze ked jej dam pauzu,tak potom ked ta pauza,v septembri skonci,tak citovo ochladnem,bude ja alebo ona,teda ze sa to este viac poje...e . Co mam robit? ja viem,ze uz len to,ze som s nou vam asi nedava zmysel a som za KKta ale,ja ju lubim a preto chcem pre nu to naj.

eniky

Tak taketo otazky ma vyslovene nasieraju. Ked je niekto taky blby, ze si dobrovolne necha srat na hlavu tak si potom asi inu babu ani nezasluzi. Ty chces pre nu to najlepsie a ona chce to najlepsie iba pre seba s tym, ze navyse teba nechutnym sposobom este aj degraduje, ponizuje a dehonestuje. Ja byt na tvojom mieste tek by som spravil nasledovne: najprv by som ju poriadne vytrtkal do vsetkych otvorov, nasledne by som jej vtaka vrazil do huby a vystriekal sa jej do nej az by jej semeno tieklo usami a na zaver by som ju vyhodil z bytu/domu s tym, ze vidis ty kurva, toto si zapamataj lebo to mas posledny krat, uz ta vzivote nechcem vidiet...a tak by sa ti aspon trochu ulavilo a zmyl by si zo seba aspon trochu spiny, ktoru na teba nahadzala.

Hrozno

Ja si myslim, ze na tuto otazku si vies isto odpovedat spravne aj sam a ak nie, tak to za teba urobi tvoje srdce alebo okolnosti. Uvidis aj sam, toto buducnost nema takmer ziadnu.

Anita11

Som prekvapená, ako klesli nároky našich mladých mužov. Potrpia si na značkové veci, ale obnosená priateľka im nevadí???? Kedysi platilo, že auto a žena sa nepožičiava. Dal by si svoje značkové auto na celé leto do rúk hocikomu a po lete by si bol spokojný, že sa ti vrátilo v akomkoľvek stave? Ak nie a priateľku áno, tak ti na nej tiež nezáleží ani toľko ako na aute. No a auto je len vec. Nechať takúto voľnosť niekomu, koho akože milujem a on mňa tiež, to nie je láska, to je bez urážky naivita.
Píšeš, že si takto užíva takmer každá druhá baba. Ja ti radím, nájdi si jednu z tých, čo medzi ne nepatria....
Máš predsa mužskú hrdosť /a dúfam, že máš aspoň 18 rokov/, prepáč,lebo mne to pripadá veľmi nezrelý pohľad na svet.

užívanie

Veď keď si chce "užívať" život podľa jej predstáv, nepotrebuje vzťah, nie? A to by si jej aj mal povedať...niesom zástancov takýchto vzťahov, buď si s niekým a iba s ním, alebo radšej s nikým..A keď človek ľúbi nepotrebuje vyhľadávať letné úlety, lebo chce byť len s tým koho má rád...

slobodnaa

fuuha a toto nepísal môj priateľ? :-))
Faktneviem ty si truľko? Keď je dievča k tebe takto úprimné asi mu na tebe veľmi nezáleží ale nečudujem sa, že si chce užiť zlých chalanov, keď ti toto povedala a ty ju stále miluješ a uvažuješ čo máš robiť?
Môžeš jej to teda dovoliť ale to z teba bude mať potom fakt už iba handru. Aj keď ja si leto tiež hodlám užiť a neznamená to hneď, že idem chrápať s každým, tak ktovie či si si len niečo podľa seba nedomyslel.

Faktneviem

Ano povedala,ze sa chce zabavat aj s inymi chalanmi,ze si chce uzit tych zlych chalanov a ,ze chces "skills" do buducnosti aj v posteli.

wrw

boze,,,,,,, co je na tom. je mlada co ziarlis? to ako vies ze ta chce podviest? ako? to si nemoze uzivat?
to ti vravela ze sa ide vyspat s niekym?
urcite nie.a to ze chces pauzu je nasilnicke ,voci nej citovo ju videras..ze bud ja alebo zabava a uzivanie.
ze bez teba nema pravo na zabavu??ale chod niekam. nie je tvoj majetok!!

A-Z

Lubita, nechce ta stratit, ty ju tiez, si tolerantny... Tak co potom riesis? Ved jej dopraj teda to stastie, o ktore ta ziada.
No a teraz k tvojej otazke; Je to proste nieco otrasne, s clovekom, ktory lubi tak povrchne, resp. nevie, co znamena lubit, ktory dokaze zniest dotyk niekoho ineho, zniest intimnosti... Taky niekto si ani nezasluzi lasku. Co mas robit? Rychlo sa na nu vykaslat, to nie je ani laska, ani vztah. Ak budes mat to stastie, ze ta tieto priam zvrhlosti a abnormality niektorej dnesnej mladeze neovplyvna, o par rokov, budes na svoju "milu" len opovrhovane spominat.
A netuzis po dievcati, s ktorym stravite spolocne nadherne leto? Ktore bude mat oci len pre teba? Dotyky a nesnosti len pre teba? Spolocne vylety, zurky, vodu a slnko...? :)

B.

Taká žena ťa neľúbi, vyser sa na ňu a povedz jej, nech si trhne nohou. Choď potom na hypnózu a nechaj si vyčistiť podvedomie.

Faktneviem

USIKO,ja nesom ziarlivy,myslim,ze som prave tolerantny. A tak ako hovoris to nieje,ona mi otvorene povedala,ze sa chce kurvit a uzivat si zivot kym je mlada ale ze chce byt aj so mnou lebo mna lubi a to co by bolo s tymi "druhymi" by bolo cisto na fyzickej baze.