Velmi chcem byť herečka ale....

Príspevok v téme: Velmi chcem byť herečka ale....
malalarva

....proste neviem ako začať. Bývam v zapadakove pri Michalovciach a idem na strednu buduci rok na gympl... Mojím snom je už od malicka stat sa hereckou ...myslím že aj mám na to ale neviem ako začať ... Chcela by som isť na VSMU ale neviem ako to tam chodí a či prímaju aj ludí z Gympla ci proste neberu odlad na to z akej skoly som.. nema tu niekto s VSMU skusenosti ? Dakujem ..alebo poradte mi ako mám začať a ked aj vy mate taky problem rada pokecam staci poziadat o e-mail :)

Anet 128

Dobrý deň , volám sa Anet . Ja mám stále iné obdobia , raz chcem byť umelkiňou , raz chcem byť maskérkou , raz herečkou . Teraz mám fázu herečky , takže si planujem , už do budúcna , ako budem žiť . Na strednú chcem ísť na odbornú školu ( výtvarno-umeleckú školu ) , potom chcem nastúpiť do divadla , čo si myslím že by sa mi mohlo podariť . S mojou presvečivosťou , sa všetko dá .

Vikcu

Ahojte,volám sa Viktória. Mam 13 rokov.Uz od malicka sa túžim stať herečkou,je to môj najväčší sen. Avšak bývam 60 km od Bratislavi,to je cca 50 min cesty. Bývam na dedine.S herctvom som uz chcela začať dávnejšie,len neviem ako na to.Pozerám rôzne kastingové stránky,konkurzy atď. Ale mamina si myslí,že na to nemám,lebo v rodine nikto nie je herec.No ja si verím a myslím si,že na to mám. Veľmi rada spievam,chodila som 2 roky na spev,no už mi to až tak dobre nejde.Učím sa hrať na klavír,keďže aj moja teta hrá. Chodila som 2 roky na divadelno-dramatický krúžok,aj na tanečnú. Aj som zvikla vystupovať. Nambliva nie som. Doma sa aj zviknem učíť nejaké texty a brat mi vraví,že mi to ide. Prosím poradte mi niekto,čo musím robiť na kastingu a ako sa k tomu dostať. Ďakujem

Vanesa Jenisova

Aj ja by som strasne od malicka chcela byt herecka a tak isto nechcem slavu ani peniaze.Chcem sa venovat tomu co ma bavy len niektory mi hovoria ze na to nemam,ale mne to nevadi nechodim na ziadny kruzok a ani neviem ci mam vedet spievat a ani neviem na aku skolu mam ist . Mam 12 a byvam v bratislave

Sofuliatko

Chcem sa odmalička stať herečkou volám sa sofia bývam v Žiline mám 10 rokov no budem zachvíľku mať 11 a prosila by som si byť
herečkou veľmi

Jednabaaba56

Ahojte,chcela by som byt velmi herečka ...lenže neviem spievať...čo mam robiť?a jak je to so známkami a tak ??dakujem

Jednabaaba56

Ahojte,chcela by som byt velmi herečka ...lenže neviem spievať...čo mam robiť?a jak je to so známkami a tak ??dakujem

dmsnikki

Ahojte ,ja chcem byt herecka od malicka , a splnilo sa mi to kvoli mojmu dedkovi,on robi sbs v slovenskom narodnom divadle, a popital sa tam ci nepotrebuju herecku , a ze ano , som s toho happy, teraz mam 14 , a vysoku mam vybavenu , bude ma tam ucit zuzana fialova , tesim sa

Chantalle

Caute baby aj ja by som velmi chcela byt herecka ale neviem na aku strednu a tak
A navyse neviem spievat... Vadi to moc? A ak hej da sa naucit spievat

GymTime1

Ahoj ja chcem byť tiež herečka a už chodím na divadelný krúžok 7 rokov a bývam v ešte väčšom zapadákove pri Michalovciach. Ak vieš dobre hrať tak nemusíš ísť hneď na strednú s odborom divadlo ale až na výšku ako napr.: do Prešova :) Hlavne aby si vedela dobre hrať