je to spravodlivé

Príspevok v téme: je to spravodlivé
babylove

prečo to v živote beží tak, že niekto má všetko o čom si vy snívate, a vy nemáte nič. prečo to je tak? prečo sa život zo dna na den zmení a vy si neviete rady ako dalej. závisť je hrozná vlastnosť, ale ked sa pozriem okolo seba akí sú druhí šťastní, a ja sa stále utápam v bolesti, tak mi srdce puká.

sONYA767

Ano zavist je dost zla, sustredis sa na nespravne stranky zivota, ubera ti to sily, ktore by si mohla inak vyuzit na nieco uplne ine...mozno aj ti ludia, ktorym zavidis nieco zavidia tebe, kazdy ma nieco jedinecne, co ten druhy nema a co je hodne zavisti....len sa netreba tou zavistou nechat pohltit

soffa

kazdy clovek ma niejake problemy,len o nich na verejnosti nerozprava.ci je to zdravie,vo vztahoch,atd.nezavid...radsej ludom dopraj.niektori sa fakt snazia,aby sa mali lepsie....niektori su cele roky v zahranici,aby tu nedreli biiiidu,a cele roky svojich najblizsich ani nevidia.

babylove

luciferka máš pravdu, v živote je i kopec iných hrozných vecí, ktoré by sa mohli stať, to že som zostala sama na dieťatko nie je až také hrozné, aj ked sa mi to teraz také zdá, musím myslieť hlavne na to aby bolo zdravé, kebyže sa narodí s neakou vadou tak to by som nezvládla

luciferka

babylove si zdravotne postihnuta? zhorsil sa ti zdravotny stav?narodilo chore dietatko? nemas kde byvat?nemas co jest? niekto blizsky ti tragicky zahynul? toto su nezavideniahodne situacie a kopa podobnych.....to, ze ta niekto ohovara prezijes, neubere ti to zo zivota, pokial si to sama nepripustis.....ti ludia co sa ti otocili chrbtom by to skor ci neskor spravili....a neboj, urcite sa najde niekto kto ta podrzi, od koho to najmenej ocakavas, tak sa netrap a neuberaj si zbytocne uz z aj tak kratkeho zivota.....prestan mysliet negativne a bude vsetko dobre...

babylove

niekedy má človek ozaj pocit, že tu nemá dôvod prečo byť, všetci sa vám otočia chrbtom, každý ma ohovára a ja si začínam myslieť, že tí ludia majú asi pravdu, moja situácia je naozaj nezávideniahodná a začínam mať pocit, že si za nu môžem iba ja sama, nič sa už nedá vrátiť, nič, a takto žiť ako teraz žijem som nikdy nechcela

anjelik9

lebo jedného dňa budeš mať aj ty to čo si si vysnívala čo si chcela a budeš šťastná že to máš aj ked to nebude práve to čo si stratila teraz ale musís si vždy povedať že veci sa na svete dejú z určiteho dôvodu a všetko má svoj význam aj to dobré aj to zlé aby sme si vážili to čo máme zistili sme čo chceme získali nový pohlad na veci predpokladám že ty si ešte mladá a život máš pred sebou a tvoje šťastie na tebe poškuluje aby sa v tú pravú chvílu mohlo vrutit do tvojho života

WSJGJFGFHGF

ahoj babylove,ako vies ze niekto ma vsetko o com si vysniva????????? podla coho si na to prisiel? vies mu snad citat jeho myslienky????? je to len v tebe,babylove ,musis sa naucit v zivote,pozitivne mysliet a vtedy sa zacne menit aj tvoje okolie.precitaj si nieco na fore co som tam pisala NEMAM Depresiu a predsa chcem zomriet.vela stastia

chrobacik55

poviem ti to tak,kazdy sme si strojcom vlastneho stastia.ja niesom sice dokonala zena.nemam miliony na ucte, s priatelom mavame nezhody..zijem od vyplaty k vyplate ako 50% slovenska..no som stastna..
kazdy clovek si musi najst zdroj svojho neobmedzeneho stastia..a neziarlit..nezavidiet..nemas druhym co.. :) tiez maju svoje problemy..zabudni na druhych..pozri sa okolo seba..mas isto vela kamaratov,ktory mozno tiez ticho zavidia tebe..
zivot je mozno nespravodlivy,ale ked to tak budes brat..bude to tak navzdy..
hladaj svoje stastie a snaz sa dosiahnut svoj ciel.odporucam ti precitat dake knizky o svojom vnutre :)

AdamKrt

Clovek vacsinou chce, to co nema. A niekto nieco ma, mozno zase zavidi inemu a tuzi po inom... Proste je to tak. Neni to ziadna prechadzka ruzovou zahradou....