Antikoncepcia Minerva

Príspevok v téme: Antikoncepcia Minerva
DeLu

...Ahojte, chcela by som sa opýtať na Minervu...mám 17 rokov a začali mi strašne vypadávať vlasy..do toho prišli aj vyrážky, s ktorými som doposiaľ nemala starosti..teraz je to všatk hrozné..veľmi ma to obmedzuje pretože robím hostesku a začínam aj akomodelka..tiež už žijem i sexuálnym životom...aké máte skúsenosti s Minervou ???...nebudemju brať zbytočne ???...Ďakujem za odpovede :)

DeLu

...dakujem za vase prispevky...ja uz beriem minervu asi mesiac a plet sa mi zlepsila...no musim sa krotit co sa tyka stravy...viac mi chuti :(((

hassy

ja beriem minervu, tiez som mala problem s akne...mineva trosku pomohla, ale nie velmi. akne stale mam, ale nerobia sa mi uz zapalene vyrazky, iba take malicke ako keby tukove, noa auhry :///

inak minerva od januara strasne zdrazela. pred tym som ju kupovala za 16e na tri mesiace, teraz stoji nieco okolo 28

opalka

minervu beriem cca 14 dni, pred tym 3 roky lyndinette20

je mi dooost zle,mozno kym si telo zvykne na ine hormony

aj plet sa mi zhorsila

stoji ma cca 8,50 e

kamze kam

ona ju ešte nezacala brat,takze asi jej ešte nemala moznost nesadnut tato znacka.a kde sa ti najma robia vyrazky.ja som do 17stich nemala ziadne problemy ale po 17stke som zacala mat vyrazky najma na čele take drobne ...mnooo...doteraz sa neviem toho zbavit a to uz budem mat 20 :)ale antikoncepciu som naozaj neskusala.takze mozno ti to pomoze.ja skusam teraz aloe vera .tak uvidime ci mi to pomoze alebo nie:)

enley

Ahoj, s antikoncepciou nemam skusenost, ale moze to byt z toho, mozno ti len tato znacka nesadla, skus zajst k lekarovi, porad sa s nim a skus vyskusat inu znacku :)