Bod G

oggy

no urcite to bude u zien je to v posve presne 3,42 cm vo vnutry a ak to nenajdes tak tam urcite budu este dake orientacen znacky alebo sipky

love doctor

som rad ze som to dobre vysvetlil. ver mi, kebyze som zena tak ti urcite do detailov opisem aj pocity ake pri tom prezivam . :)))
ale moja partnerka sa zatial nestazuje, tak asi to je OK.

lola3

no tak teraz uz rozumiem...len sa mi zdalo ze o tom pise jak o niecom nehmatatelnom...lebo zas UPLNE vsetko nie je o tej psychike...ked nevies co kde hladat...tak sa ti tazko navodia len tak z nicoho super myslienky...to moj nazor

olog

tak tak... pokial zena nieje v pohode mozes robit co chces, pchat tam co chces a to tkanivo neznervoznie, nezvacsi sa a bod G nenajdes

love doctor

lola3 - nie je to blbost - zacal spravne len nedokoncil. olog ma pravdu nie je to bod, ale splet nervovych vlakien a spongioviteho tkaniva ktory oblkopuje zensku mocovu ruru ako prostata muzsku. Po stimulacii sa to tkanivo zvacsi a preto sa zda ako by to bol nejaky bod. V skutocnosti, nie je. ta oblast sa vsak u niektorych zien da nahmatat tak ako to tu dole pisal olog.