Nekonecne bolesti

Príspevok v téme: Nekonecne bolesti
Diuliatko

Zdravim cchem sa spytat jednu vec. Pred troma dnami (v nedelu) som bola na pohotovosti a tma mi vytrhli zub ktory ma uz sialene bolel. To by bolo v poriadku lenze hned potom ako mi presla anesteza nie ma zalao neskutocne boliet dasno,mam tam hnis a hnusny zapach z ust ked si tma pichnem jazykom do toho dasna no proste otrasne bolesti a ete to mam aj napuchnute trocha. Chcem len vediet ze cim toais moze byt ze to tkato mam uz to trva tri dni a ked nemam paralen v sebe tak zomierma od bolesti dasna :(((

Diuliatko

alusinka no inac takto vec ze ja ked som dnes vlastne prisla k svojmu zubarboi tak mi to ani nevycistil rovno mi tam pichol tu gazu a to bolo vsekto to mi bolo take cudne a pochybujem ze zajtra mi to nejako vzcisti ked to nespravil uz dnes vies.. no hej mas pravdu cerstvy vzduch pomaha ale nemam chut na prechadzky radsje na balkon pojdem sadnut :DD a zajtra pridem sa pochvali jezisi dufam to dobre dopadne :(

alusinka

ja som si toto hovorila po operacii oci... Neboj sa, zubar ti to precisti, mozno sa ti tam dostalo jedlo... a zajtra sa prid pochvalit, ako si dopadla ;))
Chod sa niekam prejst (mna osobne zuby bolia len ked sedim na zadku, alebo lezim)... cerstvy vzduch ti pomoze viac, ako trapenie sa ;)
Uvidis, bude dobre ;))

Diuliatko

alusinka no ale zatial tomu tak moc nenasvedcuje ze same to prejde podla man je to nejake komplikovanejsie a ete ja do nemoscnie ma daju ne :((( toho sa bjim ja uz sa vlastne bojim vsetkeho neverim normalne tomu ze mi niekto pomoze tak ma to uz znicilo ta bolest :( ach boze preco ja

alusinka

fuuu to ja neviem, ja som tehotna este nebola ;)) ale doktor musi vediet, ako ti pomoct... ale podla mna ti to prejde same... ;)

Diuliatko

alusinka no pokusim sa ale taku bolest vytrvalu som ete nezazila "( a ako je to s antiiotikami predpise mi nejake mne vhodne alebo ma necha trapit nevies?

alusinka

mozno si si to niecim podrazdila... do zajtra to prezijes, a pak ti doktor poradi ;)) hlavne nestresuj, kvoli babatku ;)
Skus mysliet na nieco ine... a nie stale na "zubok" ....

Diuliatko

mariaa no moze byt aj to len ja uz som bezradnaa nayse som tehotna takze ziadne lieky nechcem brat (analgetika) tak radsej trpim no ale dufam uz zajtra mi pomoze naozaj nieco stym lebo uz toto sa takto dalej neda adakujem za podporu inac vazne mi to teraz pomaha :)

Diuliatko

alusinka dakujem :)))) no teraz si na to davma studeny obklada trochu to pomaha. len enchapem jedno preco ma to neboloelo uz a zase zacalo to je absurdita ach jaj :(

[zruseny12]

...no v tej gaze bolo zrejme nieco co ti to trosku utlmilo,tu bolest...a este pisala si ze v nedelu ti tahali zub tak dnes je to 3.-ti den...HOVORI SA ZE 3.-ti DEN JE KRITICKY tak skus to nejak vydrzat a zajtra mozno ti zasa lekar pomoze...
/nam tak povedala sestricka,ked sme lezali v nemocnici s krcnymi mandlami,ze treti den po akom- kolvek zakroku operacia atd.je kriticky a BOLI najviac-neviem ci len tak nas strasila,boli sme tam taka mlada partia v nemocnici a boli sme dost bujari aj po vybrati mandli.../