rovnako vysoký, až nižší priateľ..

Príspevok v téme: rovnako vysoký, až nižší priateľ..
vyššia

zoznámila som sa so skvelým chalanom.rozumieme si, vždy si máme čo povedať, aj chémia medzi nami pracuje :) , ale problém, čo mne vadí je ten, že je rovnako vysoký ako ja :( .. takže obaja máme 174cm. snažím sa cez to preniesť, ale nejako to nejde. chceli by sme , aby bolo medzi nami aj niečo viac, ako len kamarátstvo, lenže ja sa obávam toho, že ak toto neprekonám, tak možno ho skôr stratím,ako získam.. môj posledný meral 196cm , vždy som mala vyšších.ale toto je zmena a poriadna. a neviem,ako to prekonať...:(

vysokaaaaa

ahoj..

necitala som ostatne prispevky, len tvoju temu, tak mozno to tu uz odznelo, ale si hlupucka, ked prikladas taky vyznam vyske... to znamena, ze ti zalezi skor na vonkajsej, povrchovej krase, ako na tej vnutornej...
ja som mala priatela, ktory bol odomna o 2cm nizsi... samozrejme, zreikla som sa vysokych podpatkou, aj mi to obcas prislo "smiesne" ale ze by som to az takto riesila????? to nie.. a to som mala 19r. kolko mas ty? podla toho, co pises, isto nie viac...
nechcem ta urazat, to vobec nie, len mi pride totalne hlupe zakladat si na vyske chlapa, s ktorym sme si vzajomne sympaticky a obaja chceme len jedno - byt spolu... a ty sa rozhodujes, ci ano, ci nie, ako to bude vyzerat, ak pojdete po meste a nebude od teba o 10 hlav vyssi.... fakt hlupe......

vyššia

a adam, isto z tohto vyplýva, že spolu chodíme :DDD - " chceli by sme , aby bolo medzi nami aj niečo viac, ako len kamarátstvo, "

vyššia

nie, neprehliadol si nič, len si nepozorný... tak isto si nezačnem s niekým, ked to tak necítim...nie som nejaká puberťáčka, čo potrebuje za každú cenu s niekým chodiť, lebo nie je v mode byť sama...
či si ma zle pochopil, či prehliadol, nepísal si pekné veci. ale keď to tak cítiš v pohode, je to tvoj názor... a pravdu povediac, je mi ukradnutý, lebo také veci tu čítať nepotrebujem.........

chjxhddvhfv, dík za podporu :) no asi máš pravdu.. aj keď som mu možno dala nádej, že niečo viac medzi nami bude... musím to ukončiť skôr, než sa chlapec zaľúbi (ak sa nezaľúbim nedajbože ja skôr :D ) ..

AdamKrt

vyššia:

tak co tu riesis, ze je vyssi, ked spolu nechodite ? :) Z prveho prispevku sa skor zdal opak... :) Ked to riesis samozrejme prv, nez si nieco zacnes je tvoja volba. Ale nehnevaj sa, vazne to tak posobilo, ze uz spolu nieco mate a teraz ta chytil rapel a zacinas vymyslat... Ked je to, ako hovoris, bolo tu vobec zbytocne pisat :) Pardon... :) Asi som nieco prehliadol, ak si to medzi tym pisala....

chjxhddvhfv:
no a ? Aj tak sa da uvarit... :)

chjxhddvhfv

vyššia
ked ti vadí, že je rovnako vysoký a aj iné veci, tak si s ním nič nezačínaj, veď chlapov je dosť a adama si nevšímaj, ten sem daval super rady typu ako uvarit za 3 eurá pre 10 ludí...

vyššia

adam , v tvojom prípade sa naučím poriadne čítať a potom prispievať svojimi "dobremienenými" radami :) .. takže ako som písala, NECHODíME SPOLU!! ale to potrebuješ mať napísané asi najmenej tri krát,aby si to pochopil..:) takže štíť mám čistý....
a mám 24rokov....aj keď na veku v tomto prípade ozaj nezáleží si myslím..
vieš, keby sme nemali určité predpoklady na nášho budúceho priateľa, tak potom by sme mohli ísť ozaj s každým, kto sa nám postaví do cesty,nemyslíš?!

AdamKrt

vyššia:

nemozem si pomoct, ale mne to pripada len dost chabe a ubohe, zoznamit sa s niekym, zacat si vztah a aha, on je mensi a vadi to... Nieco take urobi nevyzreta osobnost.

Na druhej strane, podla toho formulovaneho prispevku sa neni co divit takemu povrchnemu pristupu. Predpokladam, ze mas tak 16-17 rokov, ak nie menej ?

Inak vie o tom priatel, ze ti to vadi ? Rozides sa s nim preto, ze ma taku vysku, alebo ty si vyssia ? :) Ak nie, tak to nemusis riesit... Ak hej, tak si zasluzi lepsiu.