Muži s dlhými vlasmi

Christie_2

Ja som na vlasáčov popravde zaťažená :D. Keď vidím mladého chlapa s vlasmi aspoň pod lopatky - OH MY GOD ;).

janka628

ja ich tiež zbožňujem, tak napríklad taký Richie stringini zo skupiny US5 alebi itachi a sasuke uchiha z anime ked si vygooglujem tak ja z nich nemozem aj ja chcem tak vediet kreslit no skoda ze su len kreslene postavicky ale richie je skutočný a z toho chlapca tiez nemozem...:) no ale pacia sa mi aj s kratkymi vlasmi pokial sa mu to hodi.....:D

IvetaMichael

No podľa môjho názoru dlhé vlasy pristanú mužom s peknou tváričkou a jemnými črtami...aj môj brat mal dlhé vlasy,pekné kudrnaté...a neskutočne krásny a príťažlivý bol s dlhými čiernymi kučerami...Michael Jackson! :-)Najmä v období ,,BAD,,to bol pre mňa najkrajší muž na svete! Sorry...ale nemôžem inak,neskutočne sa mi páčil...:-(

dragona

Mne sa neskutočne páčia chlapy s dlhými vlasmi:) hlavne keď sú hnedé kučeravé, také ja veľmi môžem.... aj priateľ si teraz necháva narásť kvôli mne krásne kučierky, síce som ho do toho trošku dotlačila, ale tak no, nesťažuje si :D Mne sa zas nepáčia také tie nagélované typy s trblietkavými náušnicami v uchu...ale tak je to vec vkusu :)

crazy-lazy

mne sa chlapi s dlhymi vlasmi moc nepacia...ako viem, ze to nie je vsetko len o vzhlade, ale jednoducho take typy su pre mna uplne asexualne:) a tiez si vacsinou predstavim, ze je to nejaky metlak alebo daco podobne, aj ked to tak vodec nemusi byt...a mimochodom fakt by som nezniesla, aby mal chlap dlhsie vlasy ako ja:D

biopichh

su velmi sexy :) ja chlapa co nema vlasy ani nechcem :D neviem cim to je no ja to zerem! :D a este ked maju nejaky piersingocek ci kerku ulalala :) a viacej mi rezu tmavy...