byvala sokyna dosiahla svoje

millli11

Ja ti tiez dakujem za podporu. Urcite nas je tu viac, co prezivaju alebo prezili nieco podobne. Ti, co poznaju mna aj ju osobne, vravia, ze ja som skor to dobracisko. A ona je ta, co sa musi vzdy dosiahnut svoje. Tymto vyzyvam tie a tych, ktori zistili, ze maju vztah alebo mali vztah s klamarom, ktory meni nazory, ako sa mu to prave hodi, nech sa pridaju. Mozu sa podelit so svojim smutnym pribehom. Ona je inak celkom pekna, mala by aj na viac. On nie je volajako pekny a v sexe to bola skor nuda. On bol predtym nie velmi bohaty, ale potom som ho zacala podporovat a pomahat mu a vypracoval sa na lepsie miesto a zacal viac zarabat. Dovtedy ho ziadna nechcela a potom sa okolo neho zacali motat ine zeny. Ktovie preco? Peniaze vsak zmenili aj jeho a po case zabudol, kto mu pomahal.

Filipka15

Jej vidis, ty si tu vlastne nasla moju temu o tom celom...takze ti to nemusim opisovat :-( a dakujem za podporu

Filipka15

millli11, mas moju podporu a chapem ta. Ja som teraz cca.2 tyzdne po rozchode s clovekom, ktoreho som strasne milovala (a priznavam,ze este stale aj milujem),ale on ma cely cas podvadzal a najhorsie na tom,ze s babami,ktore nie su ani krajsie,ani mudrejsie odo mna, co mi aj sam povedal...a vidis...tiez ma zere to,ze co ak s niektorou z nich teraz je a tak...podobne pocity ako ty. ani ti nejdem radit,lebo sama neviem,ako sa z toho dostat,ale drz sa

millli11

Akoze co sa tyka spravania, ja som ta, ktora nerobila z malickosti velky problem a ona je ta, ktora musela mat vsetko presne nalinajkovane a ked nieco presne nevyslo, hned bola nervozna. A co sa tyka vyzoru, ona je trochu tucnejsia, ma o dost vacsie kozy, chodi zmalovana ako stetka a odvtedy, ako sa nam zacala motat do vztahu, kupuje si a nosi rovnake oblecenie ako ja, prefarbila si vlasy na rovnaku farbu ako mam ja, akoby chcela byt moja kopia. Co sa boji, ze keby bola sama sebou, nechcel by ju? On s nou bol nejaky cas aj predtym, ale rozisli sa, ale teraz to vyzera u nich dost vaznejsie, dokonca zacali spolu byvat, co predtym nebolo.

millli11

Tu som nasla podobne clanky. Uplne chapem tu zenu, ma to este tazsie ako ja. Vyjadrujem jej tymto podporu a nech sa drzi. Vlastne nech sa drzia vsetky zeny, ktore prisli na to, ze mali vztah s klamarom, ktory nestoja za svojim a menia nazory ako sa im to hodi.

www.zdravie.sk

www.zdravie.sk

millli11

Mozem byt rada, ze nie som s klamarom. Uz aj ku koncu nasho vztahu som sama zistila, ze bali ine baby. Co sa tyka nevernikov, vraj sa nezmenia, cize tusim, ze o nejaky cas zacne podvadzat aj ju. Mam lutovat, ze som s nim vobec bola?

millli11

To zas nie, nechcem sa znizit na jej uroven. Ved ona ho sama znici, rovnako ho nicila predtym a je jeho problem, ze na to zabudol. Ja len proste nechapem, ako ho dostala, ked predtym mi prisahal, ze s nou v buducnosti nic nechce mat. Toto keby mi niekto vysvetlil, by som bola rada.

kajka01

teda je mozne ze ta baba je len akasi "prestupna stanica"..ak sa mu stale pchala do priazne a on bol uz slobodny vies ako chlapi su chlapi

kajka01

milli..podla mna im to dlho nevydrzi..moj osobny nazor, teraz je nou mozno nejakym sposobom ohureny mozno len preto, ze je uplne iny typ ako si bola napr. ty od spravania po vyzor, ale zacnu sa riesit bezne veci v zivote, opadne to pociatocne poblaznenie a daju si zbohom, je to velmi pravdepodobne