Panicke stavy

Príspevok v téme: Panicke stavy
Merick

Ahojte. Rozhodol som sa touto formou zacat riesit moj problem a zaroven trapenie. Som muz, 27 rokov. Neviem ako to mam opisat, kedze ide o nieco nehmatatelne, ale skusim.
Mavam stavy pri ktorych sa citim akoby ma nieco zvieralo, okliestovalo, upriamovalo mysel na nejaky strach z niecoho co v podstate ani nie je. Stava sa mi to hlavne ked zaspavam, ale v poslednom case po tom ako sa so mnou frajerka rozisla, aj cez den. Sprevadza to strach z neovladnutia seba a ze niekomu alebo sebe ublizim. Pritom mam akoby naval krvi do hlavy, rozbusi sa mi srdce a pride mi nevolno v bruchu. Poslednu dobu mam dost depresivne obdobie, nic ma nebavi, nikam nesmerujem, vsetko je zle. Stavy ktore spominam som maval sporadicky asi od strnastich rokov kedy ma chcel zneuzit pedofil, neviem ci to s tym suvisi, no opakuje sa to v nejakych periodach. Niekedy je pokoj pol roka, niekedy neprejde vecer aby to neprislo a v poslednom case sa uz bojim ist do postele aby som to nemal znovu.
Vie niekto co to je? Mam sa obratit na psychiatra? Mam pocit ze som iny, doteraz bolo vsetko ok, no v poslednej dobe sa uz stranim spolocnosti, vyhladavam samotu a v praci to so mnou ide tiez dole vodou.

vopred vam dakujem za pomoc

Jgjgjg

Presne toto som mala.je to nadpriemerne vycerpanie nervov a psychiky,prekonanie tazkeho obdobia.uz to mam takmer za sebou..a to som nevedela ani ostat sama na par minut ani vyjst pred dom..