Mame sa nepaci moj priatel

Príspevok v téme: Mame sa nepaci moj priatel
Katarina_N

Ahojte. Mam 15 rokov a moj priatel 20. Moja mamina ho neznasa..nie koli veku, praveze stale nanho nadava ze sa sprava ako male decko. Proste hovori mi ze je to manipulant, a strasny debil. Hovoria mi to viaceri ludia, ale ani jeden z tych ludi ho nepozna. Iba ho videli a mozno 2krta boli v jeho spolocnosti.Mamina sa mi snim kazala rozist a zakazala sa stretavat. Vselaiko som sa jej to snazila vysvetlit, ale nechce mi povolit.co mam robit?mam ho naozaj rada, a zle sa mi pocuva ako mi nanho mamina vravi ze je to idiot..:(

adda111

ja mam 25, ale ked som mala 18 tak som si myslela ze som stretla svojho princa , bola som taka zalubena ze som nevidela ani jeho chyby ani to ze ma mama pred nim varovala, jednoducho som si ho vydobila a mama pochopila ze sa bude musiet s tym zmierit ked ma nechce stratit, ale az casom si clovek uvedomi ze mama mala pravdu , ale clovek sa uci na vlastnych chybach...tak som s nim bola 4 roky, narodila sa nam krasna dcerka ale ja som postupne stracala ruzove okuliare a zistila som ze to co som na neho pocula bola pravda, ze uz som dokazala na neho pozerat bez tych ruzovych okuliarov. Rozisla som sa s nim, aj to bolo peklo, obcas mi mama povie: vidis ja som ti to hovorila ale ja jej zas poviem: clovek sa najlepsie uci na vlastnych chybach, dnes keby sa dal vratit cas spat tak by som ju pocuvala ale na druhej strane,mame doma maly poklad ktory mi zostal a ten by som teda nevratila, takze mamina ti nikdy nechce zle ale to mozno pochopis ked budes starsia a budes sa na vsetko to co bolo pozerat uz inymi ocami....

dorotka22

ahojte ja mam ten isty problem, lenze nemam 15 ale 22, a mama tiez nesuhlasi s mojim priatelom.Sme spolu uz vyse roka, rozumieme si vo vsetkom, ale mama to nevie pochopit.Doteraz som nemala priatela,resp.ked som spomenula niekedy ze chcem ist von alebo ze sa poznam s tym a s tym chalanom, nechcela o tom ani pocut.Prvykrat som isla na disku ked som mala 19 a ked som prisla po polnoci dva dni sa so mnou nebavila.Teraz mam priatela lubim ho,ale neviem si pomoct.odmalicka mi hovorila,aby som sa nevydavala,aby som sa prespala a bola s jednym dietatom,ze to mi staci.Rozmyslam o tom ze odidem z domu,aj tak mi uz povedala ze ked zostanem s nim tak ma vyhodi,ale nechcem stratit kontakty s mojimi surodencami a s otcom,ktory ma zdravotne problemy za ktore vraj podla nej mozem ja lebo mam takeho frajera.ja uz nevladzem,stres ma uplne ovladol,za mesiac som zhodila 5 kil a stale je to horsie a horsie,co by ste mi poradili?dakujem za odpovede

vuvuzela

Viem, ako sa asi citis. Ja som bola v podobnej situacii ked som mala asi 16. Tiez mi nasi neschvalovali frajera a ja som bola ta, co sa burila, nechapala ich postoj, myslela si, ako mi chcu pokazit stastie, atd. Pravda je ale taka, ze ti rodicia v takomto pripade maju vacsinou pravdu. V 15-tich este nie si natolko zrela, aby si dokazala realne posudit, ci je pre teba niekto vhodny alebo nie. Mas ine priority. To je proste fakt, na ktory prides aj sama casom, ja som to mala tak isto (teraz mam 25). Neber rodicov ako nepriatelov, skus ich pochopit a mozno aj zvazit objektivne ich vyhrady voci tvojmu priatelovi. A este taka drobnost, a neber to zle, ale myslim si, ze 20-rocny a 15-rocna je v tomto stadiu dost velky rozdiel. Neviem sice, cim sa zaobera tvoj priatel, len ci to nahodou nie je tzv. ohurovac mladych neskusenych dievcat...:)

zuzic

katik nie zo dna na den...teraz je to tazke no ak sa nedajboze nieco stane bude to este tazsie...potom by si rada vratila cas no nepojde to:( skus to aspon, najlepsie by bolo najst si ineho a zazivat lasku aby ti tak velmi nechybala...no to sa len tak neda ja viem:(

Katarina_N

zuzis : no to sa lahko povie..ale men s aned ananho len tak vykaslat. poznam ho asi 3 roky a chodime spolu vyse pol roka, a nejde to len tak znda na den:(

Karlicka: tak to teda bol riadny pako.. ale vidis..ty si ju nechala, a ona caosm sama prisla na to ze je to hovado..ale mne mama ani nedovoli na to prist samej. Keby si ho tvojej dcere vtedy zakazala, tak by bola nateba pekne nastvana, a bohvie ako dlho by ti to vycitala.

karlicka

ahoj:-)
aj moja dcéra,ked mala tolko,čo ty,chodila s chalanom 21ročným.nám rodičom sa nepáčilo,že majú vztah.tíško sme tolerovali všetko...kým nepovedal,že on ju na výšku nepustí,že ju nebude živit...tak sama pochopila,že je to manipulátor...diktátor atd. odišiel robit do zahraničia a chcel,aby jeho matka dávala pozor na moju dcérku.tým jej dal najavo,že bude tak-ako povie. kúpil jej mobil a ten od nej po rozchode pýtal nazad.
on jej ho kúpil len na to,aby ju mohol kontrolovat-kým bola v škole !

zuzic

nechaj ho tak katik. ked aj ty to priznavas to je fajn na tom nieco bude naozaj z jeho strany to nebude ciste umysly uplne...
pozri mne jeden chalan neda pokoj v poslednom case mi stale vola a chce stretnutie ked ho pocujem nedokazem povedat nie taky je zlaty...no tiez bojim sa stretnut lebo zda sa mi zvlastne ze tak tlaci...nechajme ich obidve tak asi radsej...myslim ze ani jeden nema uplne ciste umysly...mylsim ze inak by ta tak nemanipuloval...

Katarina_N

Tiez sa bojim ze sa casom popalim..kedze to vravi viacero ludi.:( ale je to tazke si to teraz uvedomit. A chcela som sa nsim rozist pret, lebo som si myslela ze ked bdue "len" kamarat budme s ansim moct stretavat...ale nemozem sa nsim stretavat ani ako s kamaratom. Ked sa nsim stretavam potajme mam strasne zly pocit, a minule nas dokonc mama prichitila.