uzliny na stitnej zlaze, pre RNG a vsetkych

analyn

O.k., 1. serrapeptaza 2. nattokinaza 3. super multi enzyne 4. multi enzyne 5. pancreatine 6. bronelaine ... pripadne mam hladat dalej? Tu serrapeptazu ste mi odporucil, okrem ineho, uz na tom pracujem. Velmi pekne vam dakujem, a ten jod mam tiez od vas.

RNG

Zialbohu, tekuty lecitin v zelatinovych tobolkach je uz nasyteny olejmi, takze nerozpusta prakticky vobec nanosy na cievach. Takze ak si chcete cistit cievy, musite si zohnat cisty granulovany lecitin.

Enzymatickych zmesi je hromada, tu mi nedovolia uvadzat jednotlive znacky, ktore su silne, tak si mozete najst cez Google.sk pod klucovymi slovami "enzymi, RNG " rozne moje prispevky na tuto temu.

Alebo priamo na Google.com ale na to potrebujete nieco o enzymoch vediet, aspon o definiciach roznych jednotiek ucinnosti, aby ste vedeli posudit, ktory vyrobok je silny a ktory poslabsi.

analyn

Dakujem. Mohli by ste poradit, ktore druhy enzymov by mala brat? A ten lecithin, staci to? Totiz zatial sme nezohnali granulovany, ktory tu odporucate. Ak by bolo mozne poradit, ktore vitaminy a mineraly jej doporucujete?

RNG

Na odstranenie ronych nefunkcnych tkaniv v tele maju hlavnu ulohu enzymi. Teda doplnok silnych enzymov ocisti telo od zamorenia a roznych hrciek, cyst, myomov,tumorov a inych zbytocnych, ci dokonca skodlivych tkaniv
Jod sa podiela aj na tvoreni vlastnych telesnych enzymov a treba ho ovela viac, nez udavaju dodnes tvrdohlavo udrzovane davno zastarale tabulky(z roku 1948!!!) odporucenych dennych davok roznych zivin, mineralov a vitaminov.

analyn

jod som jej uz poradila, po natreti na spodok brucha sa jej vstrebal za necele 2 hodiny, a tiez od vcera berie lecithin 1200 mg v soft gel kapsulach 2-krat denne, od Swiss. Ma zvysit ten lecithin?