Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vydieranie,vyhrazky,psychicky natlak

magda165

Ahoj KUKINKA,
mám presne rovnaký problém ako ty.Neviem čo si podnikla..., ale úplne ťa chápem. Ja som mala "chorý vzťah" z ktorého sa mi podarilo vyslobodiť (horko-ťažko). Bola som bitá, ponižovaná, a dodnes nepočujem na ucho...bolo to otrasné. No chvíľu bol pokoj A TERAZ ZNOVA.Neustály psychický nátlak, sledovanie, vyhrážky...., som už úplne na dne.Musela som začať brať antidepresíva - úplne ma paralizoval. Niesom schopná vykonať vôbec nič. SOM OZAJ NA DNE A PROSÍM O POMOC A VEĽMI. ĎAKUJEM

alusinka

Nevahaj a ohlas to na policii... Ked im donesies aj dokazy (sms, listy a pod) tak urcite nejako zakrocia... ;)

Drzim palce

kukina

ano,o tom pisem.nie je to moj partner.je to clovek,ktoreho som odmietla-ako chlapa-zaumienil si,ze mi urobi zo zivota peklo...a dari sa mu zatial,som v koncoch..

marma

predpokladam, ze hovoris o vydierani, vyhrazani a psychickom tlaku zo strany partnera - moja rada: cim skor od neho odist

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.