prosím posúdte

Príspevok v téme: prosím posúdte
boris1234

Zdravím. Dneska som mal pohlavný styk so svojou partnerkou. Robili sme to bez ochrany, ale pred mojím \" dokončením \" som ho vybral a urobil sa tak.. potom som sa utrel aj ona sa utrela.... prešla asi tak polhodina a znovu sme to robili, tentoraz najprv s kondomom, potom som ho dal dole a ona ma ešte ustami kus robila a potom zase bez ochrany, ale opäť som pred dokončením vybral. Moja otázka je, že či by sa mohlo stať, že by otehotnela z toho, že po prvom som sa len utrel a potom dal dnuka ešte raz.... ale medzi tym tam bol ten kondom a usta... prosím poradte mi

noodles

janekMY33,
strasne rad mam takychto degov ako ty co tu strasia ludi.
sanca je dost mala, nie dost velka!
stat sa moze vsetko ale pravedpodobnost je velmi mala.

isabella

ak si nebol medzitym na wc, spermie tam rozhodne boli, sice je to velmi malo pravdepodobne, no uz sa stalo, ze aj z takeho zeny otehotneli, tak poprosim nabuduce s rozvahou a skocit si medzitym na wc

25

dost si zariskoval a mohlo sa stat ze steba este nieco vyslo.spermie niesu gulicky ze sa vykotulaju a je to.stale ti neake ostanu v penise a pomali vytekaju von.vzdy po sexe mas pocit ze potrebujes mocit.tym vlatne precistis ten zvysok spermii tym ze ich mocom vyplavis.ak sa nevymocis mas ich tam stale a je mozne ze este neake z teba vysli.nabuduce to zbytocne neriskuj.