Hrcky v prsiach

Potrebovala by som poradiť , mam 4 roky problemy s prsnikamy a jeto cim dalej tym horsie stale mam horsie bolesti a nepomaha mi nato ziadny liek bola som stym aj v zahranici a nepomohli mi ani tam, pohlavny styk som este nemala, bolesti mam v oboch prsnikoch a mam bolesti aj pred menstruaciou aj po cize v kuse uz 4roky co by ste mi poradili??

Well

U žien v mladom veku sa rakovina prsníka vyskytuje zriedkavejšie. Len okolo 0,3% zo všetkých prípadov tvoria ženy do 29. roku života.

www.tvojanovanadej.sk

ellyy

vacsina hrciek v tvojom veku je neskodnych, ale pre istotu by som isla k lekarke, aj ked sa tento druh choroby objavuje az po 40tke, boli aj pripady, ked ochoreli mlade dievcata, dokonca maminej kamoske ochorela dcera...na nete myslim, ze su aj priznaky ako zistit ci sa jedna o nador alebo nie, pokial je hrcka velmi tvrda a ostra jedna sa o nador...

janekMY33

no vies 2000 zien na Slovensku rocne umrie na rakovinu prsnika a vobec nezalezi na tom ake velke ma a kolko ma rokou

1269

Veď ju nestrašte!
Máš len 16 to je úplne normálna vec, prsia sa ti postupne vývijajú. Nemáš sa čoho báť !!!

hmmmmmmmm

ale prave som sa docitala v jednom prispevku tu na tomto fore ze ak mam 12-20 rokov tak ze sa nicoho nemusim bat ze je to bezna hormonalna zmena..tak mi kus odlahlo