je tu nejaka doktorka

zuzlulka

ahojte, no tak ja som nemala ziadny vytok ani ziadne ine problemy,a doktorka mipredpisala guluocky na vkladanie, po nich som praveze zacala mat vytok....:o(
teraz mi zas dala cipky....zatial ziadne zlepsenie neviem ci mi ich dala len pre svoje zaujmy, lebo aj stery som mala dobre alebo preco, ale neviem fakt ci niektori doktori nepredpisuju niekedy lieky aj zbytocne len preto ze im ich dal nejaky diler alebo ......????????

ivana45

Nehovor, ze take lahke nevies. Potrebujes serioznu liecbu. Ziadnou upravou stravy sa nevyliecis. Gynekolog.
A potom - vseobecne zasady zdraveho zivota, hygiena.

janka24

vytoky znamenaju aj ,že napriklad ješ vela sladkeho, vela mliečneho,alebo aj slane..takže v provm rade ako začenš do seba "pchat" čipky,ked sa ti ten vytok po pr dnosch aj tak vrati radšej zmen životospravu a vela pi vody...

kucierka123

Nie som sice doktorka ale každa žena Ti povie že musiš isť čim skôr ku gynekologovi, lebo maš s najväčšou pravdepodobnosťou nejaku infekciu v pošve.
Nasadia Ti lieky buď na vkladanie alebo peroralne podľa toho o aky druh infekcie alebo kvasinky ide...
Neboj nič veľa dievčat a žien maju podobny problem...len choď čím skôr.
Inak dosť pomaha aj čaj s alchemilky žltozelenej...je na všetky ženske problemy od vytokov až po pôrod a šestonedelie.Dostať ho v každej lekarni