Milujuci partner bez materialneho zabezpecenia

Príspevok v téme: Milujuci partner bez materialneho zabezpecenia
stastienka

MAM priatela,sme spolu skoro 4mesiace,dava mi nesmierne vela lasky,dusevnej opori,len jedno ma niekedy skrie.BYva v podnajme,ma vela dlhov a malo vyhlad pre lepsiu buducnost.Ja mu pomaham ako sa da stravuje sa u mna...snazi sa aj ked z minima co zarobi kupit do kuchyne,aj mojim detom aj drahsie sladkosti napr.je vdacny,velmi pozorny ku mne a nosil by ma na rukach,snazi sa robit remeselne prace,musi tazko robit za par korun.JA som tiez rozvedena,doteraz mi velmi pomahal exmanzel,ale aj on zacal mat problemy financne tak vsetko sa zmenilo.Musim sa uskromnit,to je jedna vec,ale druha,ze mi moj pritel obcas lezie na nervy svojou nesmiernou dobrotou a prazdnymi vreckami.Vazim si ho nesmierne ako cloveka,on veri ze raz si vyriesi vsetky fin.problemy a pride aj k peniazom.CO je v tejto dobe tazkej lepsie?Byt sama,alebo mat chudobneho priatela?????

kora546

Myslim si,ze sama vies z coho tvoj nepokoj prameni. Skus sa zamysliet a konkretizovat tu najvaciu vec ,z ktorej mas obavy a snaz sa ju vyriesit.
Laska si nevybera.....Ked ho naozaj milujes a chces s nim zit tak ho musis brat takeho akeho si ho stretla.....s dlhmi a dobraka. Myslim, ze akakolvek negativna rada ohladom vasho suzitia by tu padla nebola by si ochotna vzdat sa ho :). Tak len postupne skumaj ako sa bude spravat a casom urcite sama prides na to ci ho chces a ci to ma celozivotny vyznam ,alebo nie ....

stastienka

MYSLIM ze moj priatel nie je zvyknuty na zivitelky,doteraz mal priatelky ktorym pomahal on aj financne a nebral ohlad ani na seba preto ma aj tie dlhy.SPAT ma kde a so stravou je to prevazne u mna,snazi sa nakupit,ked ma peniaze aj on do mojej kuchyne a potom vela mi pomaha,vie opravit kadeco a vsetky chlapske roboty su na nom v mojom byte a nielen to pomaha upratrovat dokonale,varit.Uvidime asi je to len na mne usporiadat si to v sebe,vydavat sa urcite nehcem,ani nastahovat natrvalo do bytu,ma svoj podnajom.

rada

to ze mas v sebe nepokoj ma svoje dovody, a aj opravnene. Si stastna, ze sa nejaky chlap o teba zaujima a na druhej strane, co ti moze ponuknut. Ak si velmi na tom financne zle, tak tento ta vystavi este viac, mala by si mu prestat davat peniaze, clovek ktory je zadlzeny, moze si za svoje dlhy sam. Pokial mu budes pomahat, nikdy sa z toho nedostane a zvykne si na zivitelky. Moja priatelka sa z tohoto dovodu aj rozisla a potom zistila, ze on ju ani nemal rad tak ako sa patri, len mu vyhovovalo, ze bol zabezpeceny, mal co jest, obliect, spat...atd. Netreba ho lutovat, hoci to moze byt aj laska, ty mas na krku tiez toho vela a zvladas to a on je sam. Treba si uvedomit co chces, chlapa po boku na cely zivot, alebo ti staci flirt a byt s niekym, ktory ti krati chvile, co si sama...

stastienka

Myslim ze objektivne dovody mal na zadlzenie a latku hranic som postavila dost vysoko,par eu mi dlzi,no nie je mui to jedno snazi sa vratit.TO ze su zaciatky pekne je pravda,no on je taky ojedinely co sa tyka vsimavosti zeny,lasky a pomoci.Som stastna,ale mam v sebe aj nepokoj.

kora546

No pokial si ho nechces hned brat tak na otazku Ci je lepsie byt sama ,alebo mat priatela odpoved je lepsie je mat priatela...no nie vsak chudobneho ,ale zadlzeneho a tu uz sa treba zamysliet.... Preco je zadlzeny a kolko....Ak mal na zadlzenie objektivne dovody tak sa to da pochopit no ak to bolo len pre nejaku nerozvaznost tam by som uz pokracovanie vztahu zvazovala. Zalezi aj na tebe ako nadstavis hranice co sa tyka jeho podporovania....to znamena ako casto sa bude stravovat u teba a kolko si mu ochotna poziciavat...No kazdopadne v tvojej situacii by som vsetky preratavala.A co sa tyka jeho dobroty ta moze byt docasna ....zaciatky su vzdy pekne a maloktory chlap je hned na zaciatku svina :),alebo klamar. Vela statia.