Večer sa najem a ráno hladna ako vlk

Príspevok v téme: Večer sa najem a ráno hladna ako vlk
lačná

ahojte...
som 173cm vysoka a vazim 45kg, cize som len taka kost a koza... odjakziva... chcem velmi pribrat...
vecer ked sa najem, nech je to hocico, rano som taka vyhladovana, akoby si uz moj zaludok travil sam seba... proste uplne mi skvrka a mam prepadnuty zaludok....
preco je to tak.. mam pocit, ze cim viac jem, tym menej sa mi dari pribrat...
chcela by som za mesiac aspo 3kg pribrat - do dovolenky...

HELP ME PLS :(

kevyn

Zdravim,odporucam zacat s fitness a zacat sa zdravo stravovat rozdelit 6-10 jedal denne a zarucujem ti,ze naberes.Vecer sa najes a rano si hladna,pretoze pocas spanku je tvoje telo v katabolickom procese.pred spankom je najvhodnejsie davat tvaroh,alebo cottage chees,alebo ine vyrobky,ktore obsahuju pomaly vstrebavatelne bielkoviny.Vela stastia!

BJ

Musis jest menej. Si zjavne podvyzivena, a telo nevie pribrat ani z tolkej stravy. To preto, ze ju nevie stravit a vstrebat.
S najvacsou pravdepodobnostou mas jeden z tychto problemov: lenive creva s oslabenou sliznicou, mozne zapaly. Zle fungujucu pecen alebo/a slinivku brusnu, kvoli comu mas zle fungujuci metabolizmus tukov.
Jednoznacne musis zaradit spatecku a jest akoby si bola na diete, aby mali organy sancu zregenerovat. Na tukovy metabolizmus budes musiet toho spravit ovela viac... prestat jest tuky, a urobit si ocistu pecene, aj niekolko krat. Pokial mas tento stav uz dlhodobo, pravdepodobne je tvoje telo aj prekyselene, a imunita oslabena (si lahko nachylna ochoriet), a v tele mas vela parazitov, od ktorych sa budes musiet ocistit. Paraziti totiz papaju energiu, ktoru si mala mat k dispozicii ty, a telo neustale 24h denne zaplavuju splodinami svojho metabolizmu, takze uz bez tak oslabena pecen nerobi nic ine, len eliminuje zaplavu tohto bordelu, a nema prostriedky ako napravit tukovy metabolizmus.

Doporucujem ti zobrat svoj stav vazne, pretoze ak to ostane nedoriesene, podvyziva sa zakonite prejavi na zhrosujucich sa zdravotnych problemoch a psychike, a to je vazne peklo, to ti mozem zarucit.

lujzika

ja som tiež bola na vyšetrení štítnej žľazy, ale je to ok.. a o tej pásomnici ani nežartujte.. hovoria mi, že mám masi dosť silnú kyselinu v žalúdku a rozkladá sa to rýchlejšie potom.. no neviem

lačná

nikita - akoby si o mne hovorila....

AdamKrt- robili mi teraz odbery a nasledne testy, obvodny povedal, ze som v poriadku..
mame to sice dedicne.. ale kazda zacala tak v 23 priberat... a ja mam uz 25 a nic.... :(
je pravda, ze ani necvicim, ani ziadne aktivity, ale to len preto, lebo mam pocit, ze by som sa uz stratila....

nikitaBa

aj ja som na tom podobne. dokonca na mna na ulici ukazuju, ze aha anorekticka a to je ozaj otravne a neprijemne. takisto sa teraz hanbim ist na kupalisko a vystrihy tiez.
aj ja som si na sebe vsimla ze ked sa vecer vydatne najem (popripade ked k tomu aj vinko, tak je to asi trojnasobne), vstanem neskutocne hladna a neviem sa dockat ranajok. mam pocit ze moj zaludok je tak roztiahnuty uz, viem do neho vtrepat neskutocne porcie a najhorsie je nejaky MCcDonald o 11 vecer, potom som rano vyhladovana na smrt.
viem ze som ti neporadila,ale vedz ze nas je vela a budem rada ak sa vyjadri niekto kto ma skusenosti a vie o nejakom rieseni.drzim palce

lačná

usiko - bola som na krv aj moc... vsetko mam v poriadku, aj stitna zlaza je v poriadku... pasomnicu tiez nemam...

spagetka... mam 25...

lonely angel - ver mi, ze by si neziarila, keby vsetky veci na tebe vysia a nemas dat co do vystrihu a plavky vyberas pol roka....

lujzika

lačná,
ja mám taký istý problém, i keď mám iné rozmery, vážim viac, ale výška 177cm. Ja sa cítim hladná nielen ked sa nejem večer.. prídem z obeda a mám pocit v žalúdku, akoby som nejedla tri dni :( som z toho už zúfalá.. ale zistila som, že ked sa najem po 20hodine,tak som ráno ešte viac hladná, ako keď sa nenajem tak neskoro. tak to vyskúšaj aj ty..
Ja už rozmýšlam s tým zájsť k lekárke.. lebo to nie je normálne, aby som po zjedenom výdatnom obede bola hladná ako vlk :( kamoši mi hovoria, že môžem byť rada, že mám také rýchle spalovanie..hmm..