Zaludok

Príspevok v téme: Zaludok
Danula24

Uz viac ako tyzden ma pobolieva zaludok.. nikdy som nemala ziadne problemy so zaludok, az teraz.. pred tyzdnom aj nieco som bola na pohrebe kamaratovi a odvtedy pocitujem bolesti.. ziadne lieky mi nezaberaju, ani espumisan, tums, pankreolan nic.. nepamatam si, zeby som zjedla nieco skazene, skor nie... mam 24 rokov a stravujem sa pomerne zdravo.. bolesti su v hornej casti brucha, mierne, niekedy silnejsie.. chut do jedla mam normalnu, aj stolica je v poriadku.. co to moze byt? nechcem ist na hadicu :((((

Danula24

Baby a ten caj mi urcite pomoze? ja uz som zufala, neviem ci su to zaludocne nervy, ved nic take tazke nejem.. boli ma zaludok aj po chlebe :( ako by mi netravilo.. nerozumieem...

mate59

napísala si to zle je to puškvorec - koreň,ale je dosť horký.V hornej časti bolesť môže byť aj podráždená slinivka.

lili3

Presne taketo problemy som mala dlhsie a jedine co mi zabralo bol caj puškvorec .Vecer dve kavove lyzicky caju zalej 1/4 litra vody studenej. Do rana nechat luhovat . Rano scedit a v priebehu dna pit.