Ak vylúčim sladkosti?

Príspevok v téme: Ak vylúčim sladkosti?
Samuela

Chcem sa opýtať, či sa mi podarí schudnúť, ak úplne vylúčim sladkosti. Stavila som sa s kamarátom, kto dlhšie vydrží bez sladkostí. Obaja sme súťaživé typy, takže je to veľmi dobrá motivácia. Chcem sa opýtať, že kebyže vydržím napríklad pol roka, rok..či sa to objaví na postave. Nerátam cukor v káve. Ide o pochutinky, keksíky, čokoládky, koláče atď. Ak niekto má skúsenosť, že schudol ak vypustil sladkosti, tak sem s ňou. Vďaka.

0vecka

ja by som ti poradil vyhodit cukor aj z tej kavy ... ja som bol napr sokovany ked po mesiaci mala babka brokolicovu polievku predtym to bol pre mna sajrajt ale po tom mesiaci som to skusil a fakt mi to chutilo :) a nie tak ze som sa musel premahat ale naozaj to bola skvela vec :) a jj je to vidiet zalezi kolko si predtym davala a kedy ale efekt to bude mat urcite...

dr_house

No ja som nejedol sladkosti a zhodil som 4 kg,a teraz važne keď už ti žiaria oči,nie!mysliš že sladkosti robia tvoju postavu taku?daj si dietu a cykluj svoje sacharidy a maš vyhrane,mam ale 50% podiel

windstorm

ja ti poradim dost neodporucanu dietu - bez sacharidov,.. je dost riskantna.. ale ide o vylucenie sacharidov z tela na prechodne obdobie... vola sa ketogenna dieta - ješ iba vajcia, maso, klobasy, slaninu, mlieko, ryby... kontrolujes si hladinu cukru v krvi prostrednictvom DIA PHAN pasikov, ktore kupis v lekrani. ak mas pasik prilis tmavy - mala by si zjest aspon trochu sacharidov, napr paradajku, kocku cokolady... princip je v tom, ze musis aj cvicit a vela pit, lebo tato dieta odburava z tela sacharidy, ktore v stehnach a svalovej hmote udziavaju vodu. .. preto, aby si neshudla svalstvo (ktore tiez spaluje kalorie) musis cvicit, napr brusaky, stacionarny bicykel, alebo beh... a lespie je mat pri sebe niekhoo, aby si niekde neodpadla... dievcata by to mali drzat max 7 dni... a schudnu do 6 kg

wonderbra

ja neviem, kolko som schudla. kombinovala som to so sportovanim, spolu asi 5 kg za 3 mesiace. nepribrala som spat nic, schudla som este dalsie 2 kila len sportovanim. no neviem ci zavisla, ale kazdy den som mala nejaky keks alebo cokoladovu tycinku.

Samuela

jasné, chápem, nemyslím celkom, veď cukor je všade, chcem jesť normálne, ide o pochutinky vyslovene. A schudnem takto?

wonderbra

jasné, bez cukroviniek a sladkostí sa dá žiť a dokonca aj schudnúť. ak vydržíš cca mesiac, tak sa ti to sprotiví, že potom už nebudeš mať vôbec chuť. hovorím z vlastnej skúsenosti. u mňa to skončilo tak, že sladkosti už vobec nejem, schudla som a ak už, tak zjem max. 1 velku kocku horkej cokolady