stratil zaujem?

Príspevok v téme: stratil zaujem?
saddy

davnejsie som sa spoznala s chalanom, je velmi fajn hned sme si padli do oka ale chodit sme spolu nezacali, nedavno skoncil nefungujuci vztah a tiez kvoli mojej skole a jeho praci. nechavame tomu volny priebeh. zo zaciatku sme spolu travili vecery a bolo to moc krasne. neznosti, tanec, objatia, bozky... dalej to nezaslo hoci on by chcel. ale poslednou dobou ked sme sa videli tak akosi divne sa spraval. vsetci vedia ze nieco medzi nami iskri ale on sa stale sprava akoby nic. trocha mi to vadi. rozmyslala som uz aj nad sexom no mam pocit ze jeho pociatocne nadsenie a vzrusenie opadlo a akoby som mu tak uz neverila. nechcem sa sklamat. neviem co robit, nechcem ho stratit no ani ho vyplasit nejakymi podmienkami. prosim poradte co robit...spravila som niekde chybu? :(

25

hlavne rob to co citis.nerob to co by robili druhy.kazdy mame ine myslenie.ak mas pocit ze sa snim chces vyspat tak to proste urob.neries co by si mala a co nie.ono najlepsie uvidis ako to bude pokracovat neskor.teda po sexe.mas svoju hlavu a svoje pocity tak sa podla nich riad.

ROMANE70

Nechaj tomu volni priebech nad sexom nerozmyslaj dokaze to vztah posilnit alebo aj znicit.Obzvlast ak ste spolu kratko.Moze sa stat ze nebudete ani vediet ci sa mate radi alebo mate radi iba spolocny pohlavny styk.A ak mate byt spolu tak urcite budete:)

janekMY33

jak urobis co kolvek nikdy sa chlapovy nezavdacis proste zeny a muzi k sebe nepasuju.Takze urob co len chces a bude