behanie - hudba

Príspevok v téme: behanie - hudba
hassy

tak, som sa rozhodla ze dnes prekonam svoju hanblivost a pojdem si zabehat :) aku hudbu mate v mp3 ktora vas najviac vyburcuje a da vam energiu?? :) inak vy co ste z kosic, kde chodite behat, ja som zo stareho mesta, a rozmyslam ze si to dam od maratonca mieru po lokomotivu a naspat pre zaciatok, co vy na to? nie je to malo?

Jajka11892

Ja bývam tiež na fončorde - okružná a chodím do megagymu ak by si mala záujem tak by sme niekedy mohli dade vybehnúť spolu lebo dáko nemám s kým chodiť cvičiť ani nič podobné. Teda ak ti neprekáža, že mám 17 neviem koľko rokov máš ty :) A ak chces kludne mi mozes napisat aj na e-mail jaja.kosturova@gmail.com

TrainingBoy

Posilka nie je zazrak, treba tomu dopomoct aj stravou a udrzovat si zrychleny metabolizmus. Tym ze budes behat schudnes celkovo a zaroven si spevnis nohy. Osobne by som doporucoval behat na trave, mensia zataz na kolena, ale takych miest je na SR malo. Zaroven je dobre vybrat spravnu obuv. A v posilke by sa nemali posilovat len nohy, zenam svaly len tak lahko nenarastu, takze toho sa netreba bat.
www.youtube.com

Jajka11892

Ja chcem schudnúť :) A v behu to nemám ani ja kondičku mne nerobí problém bicyklovať na stacionárnom tiež aj hodinu ale v behu čosi to mi robí veľký problém :) Ja som chodla dakedy behávať na GMK lebo bývam blízko len by tam niekto mohol tú burinu vytrhať inak sa tam behá celkom v pohode. A kde chodíš do fitka?

whee

jajka, aj ja som z bb.. chceli sme s priateľom chodiť behať, ale vidím to tak, že sa na mňa vykašle ako poslednú dobu stále... tiež sme chceli popri Hrone.. :)) Len nemám kondičku, na stacionári a stepperi vydržím aj hodinu, ale beh - haha :D:D Chceš schudnúť alebo len spevniť? ...

Jajka11892

No tak nakopli ste aj mňa. idem teda aj ja chodiť behávať :D Popri hlavnej ceste v BB pri Hrone to bude dosť sranda :D

hassy

jeej dakujem za odpovede :) no metal a atek veci ja nemusim, skor take komercne veci co na diskotekach pustaju :D len uz mam pocit ze svoj playlist mam tolko obohraty ze ma uz nebavi:) no auto nemam takze... :) ale rozhodla som sa ze najprv budem behavat po lokomotivu, potom ked budem vladat tak na rybu, dalej na anicku, az na sudky....uvidim...ale dakujem.. :) no a bola som behat, hoci som mala strasny pocit ze na mna cumia ludia, skusala som to nevnimat, a ten pocit ked som prisla domov a dala som si sprchu stal za to! takze kaslem na to co si ostatny budu mysliet..:)

H2O

Jajka11892 - kardio je najlepšie, na spaľovanie tukov frekvencia srdca od 75 do 85 percent maximalnej frekvencie .. (max. frekvencia sa vypočíta 220 - vek) .. a vo voľnej prírode je to podstatne lepšie ako vo vnútri, pretože jednak ide o čerstvý vzduch a jednak o meniace sa prostredie

Jajka11892

Ja potrebujem schudnúť z celého tela lenže v posilke ma to už nebaví tam som aj tak zväčša posilovala nohy poprípade kardio a chcem vyskúšať teraz beh :)

Našla som ešte niečo celkom zaujímavé:
www.djsteveboy.com

H2O

akýkoľvek kvalitný metal :) a KE - ak máš auto, tak odporúčam hore na furči ísť do lesoparku - tam sa dá behať aj na betóne, aj po lese, je tam príjemné prostredie a vidíš presne koľko si odbehla ..

Jajka11892 - nedá sa chudnúť len vyložene z jednej partie tela .. ale každy ma svoje problémové partie, kde sa mu hromadí viac zásob ako na iných častiach tela, takže v týchto oblastiach bude strata najviditeľnejšia ..