AKO VYCISIT PRACKU, POMOC PROSIM!

zuzanama

Ja s tym mam taku podivnu skusenost, nestalo sa to mne, ale mojej sestre. Zije v prenajatom zariadenom byte, takze tam ma staru hnusnu, ale funkcnu pracku a pred nou tam byvali ktovie kolki, takze sa o to asi vobec nestarali, az jej zacala pracka tiect. Bola som vtedy u nej a napadlo ma, ze ked jej niekedy tecie a niekedy nie, nebude to tiect zospodu, tak sme to nasli, presne ako pises, za nadobkou to bolo, usadeniny, ani nie prasok, tam pouzivala take super tablety a tie sa neusadzovali, lenze tam je aj nanic voda. Sestra na to pouzila domestos, naliala to tam dozadu a potom to preplachla cistou vodou. Nechala to posobit, smrdelo to ako cert po celej kuchyni, ale pomohlo. Vyskusaj to a uvidis, ja som to doma nerobila, tak len dufam, ze ten nas domestos na to tiez zaberie.

[zruseny12]

...skus este citrodeko...no,pravda o toto sa treba starat...ja ani prasok nedavam do tej nadobky,ale priamo do bubna k pradlu...kazdy raz do mesiaca to tiez cistim,ale kde davam avivaz sa neda tiez poriadne vycistit,nemozem sa az dnu dostat...inak cistim pracku kazdy mesiac poriadne,vsetko...aby sa nezaniesla spinou atd.
...skus tu nadobku namocit na noc...do vody kde das citrodeko...a aj vratka skus umyt vodu kde je citrodeko a urob to tak aby vo vode boli aspon dva citrodeka-silny roztok...neviem,este to nemam vyskusane,lebo nemala som este nic tak znecistene aby som to musela tak robit,mna len tak napadlo,lebo citrodeko ma tiez dost velku silu na znecistene veci...vodny kamen a prasok si myslim ze bymali povolit...po citrodeku...

keita24

Viem ze na vycistenie celej je treba dat liter octu a prat na horuco.Ale co s tymito hnusnymi usadeninami za priehradkou a v nej?? Ocividne na to predosly majitel kaslal...

keita24

Aj tu nadobu, aj ked ju vytiahnem tak za nou je to cele usadene asi vodny kamen plus prasok stvrdnuty, ale tvrdy ako kamen =/