Skupinove sedenia, depresia, uzkosti

kalia123

ja to mam asi cely zivot, aspon pokial mi pamat siaha, aj ked som bola mala, obcas ma to postretlo... raz som vsak isla autobusom z prace a odrazu mi stuhla sija a myslela som ze tam umriem.... ledva som vystupila... dost ma to vystrasilo, vedela som ze potrebujem odbornika, ale dokopala som sa k nemu az o par rokov neskor, vdaka vtedajsiemu priatelovi.... musim povedat, ze sa citim ovela lepsie ako predtym, ale uplna pohoda to teda rozhodne nie je...

giana

kalia, aj mne sa zviera žaludok a začne sa mi ťažšie dychať, akoby mi dochadzal kyslík.Ja lieky neberiem, cvičím jogu, a vdaka nej celkom dobre fungujem, len ten stres pri vystupovaní neviem este zvladnuť. Niekedy je to v pohode, niekedy neviem prečo, pride uzkosť. Preto som to chcela riešiť cez psychologov,no zatial je to len take motanie a skušanie.

kalia123

teraz beriem cypralex, uz asi 3 rok... boli casy ked mi stacila aj polovica tabletky, ale vacsinou som na jednej. uzkosti neviem z coho mam, ale mam a to uz asi od detstva... suvisi to s rodinnymi problemami pravdepodobne.... prejavuje sa to tak, ze mi permanentne zviera zaludok, ako ked niekoho caka skuska.... lenze mne to neprechadza, mam to stale... a to mi celkom slusne robi problem v beznom zivote lebo ak sa k beznej nervozite prida este cosi navyse, nemozem normalne fungovat,,,

rena23

Dve nie je az tak vela... ak si netrafila... Ake lieky beries/ si brala. Z coho mas uzkosti? A priebeh? Prepac, ze sa tak vypytujem, ale snazim sa zistit, ci si mas podobne problemy ako ja, aby som Ti vedela poradit...

kalia123

Tato doktorka je najlepsia aku som mala, uz som vystriedala dve, strasne vela liekov mi predpisovali a vysledky takmer nulove, ba priam horsie, nehovoriac o tom, ze som v cakarni sedela aj 3-4 hodiny kym som prisla na radu... neskutocne....