Bolest ladvin

ta3peto

Dobrý den už rok a pól mám problémy -obmedzený pohyb, ked sa zohýbam pri práci,robím ako dokladac tovaru v hypermárkete,cvicievam aj doma,strecing,behávam maratóny, problémy však trvajú už dlhšie ako behávam,
minulý rok som šiel hned k doktorke, nasledovala liecba rehabilitácia,pozostávala z elektroliecba (mám ju aj doma bauer 80m nieco také,ale nepomáha) a biolampa, po rehabilitácií sa mi nic nezlepšilo, následne som šiel za ortopédom a ten mi povedal že mám hemstingy skrátené, cvicím doma denne natahujem sa a mám pocit že to s tým nemá nic spolocné, je pravda že niekedy mi je úplne dobre a inokedy sa mi tažko vstáva a bolí to keď sa zohýnam,musím sa veľmi pomalinky aj to bolestivo, nedá sa mi poriadne predklonit, pracujem v obchode a pocitujem chlad teplo,spotené ladviny,nosím aj spodky,kríže si potieram kapsicínovou mastou,kúpil som si ladvinový pás z bambusového vlákna,magnetický z germániom nosil som ho dva mesiace,nepomohlo,teraz opäť nebehám už mesiac a pól od košického maratónu,strecingujem a bolest neprestáva. dakujem za radu velmi pekne, ak by odpovedal aj p.RNG bol by som rád

sysy

Ja mam vyskusane kvapky, ktore nie len mne ale aj mojim blizkym pomahaju ( ROVATINEX)
oplati sa to vyskusat fakt su vynikajuce.

Jessi_1111

samotna bolest lavdin nemoze sposobit bolesti zaludkaa zvracanie ( vracanie ) . ale z bolesti lavdin cii ladvin (cize obliciek) mozu vyvolat horucku a z toho nasledne triasku a krce silne krc e v zaludku zvracanie no neviem ahojree
papa
dbr nc papa
AHoj.t
Ahojte.
Dovidenia.
Ahoj.
Diberiania.
Dovidenia. (daswidania) ( daswidani!)
Dovidenia.

EVA RIGOVA

DOBRY VOLAM SA EVNY UZ ASI TAK 3 MESIACE MNA BOLI SEM TAM, LAVA STRANA LADVIN A MAM TAM TAKU MENSIU HRCKU VEDEL BY MI NIEKTO PORADIT

RNG

A samozrejme nezabudni na teplo, nos omotany teply pas okolo drieku cely den, aj v noci.Teplo zvysuje cirkulaciu a urychluje hojenie.

RNG

Roztok GSE(60 kvapiek do litra vody, pit pomaly cely den) a oreganovy olej s obsahom 3 x 200 mg carvacrolu, pripadne aj extrakt z olivovych listov s obsahom 3 x 300 mg oleuropeinu je ucinna obrana proti hropmade mikrobov, co to mozu sposobovat. Ovela sirsi zaber, nez bezne atb, ktore neadresuju mnohe bakterie, a uz vobec plesne a kvasne infekcie, tie vobec nie virusy a naviac znicia nasu ochrannu probioticku floru v crevach, a tym celkove znizia obranyschopnost tela.