Sex pred 15timi rokmi.

miriam336

ja neprehanam
moj priatel je zacinajuci pravnik :-) tak ja sa len smejem na tomto systeme
a ten moderator co zabil toho chlapceka ked siel na svojom paradnom aute rychlo
ten este nesedel a dali mu len dva roky... po roku ho pustia.. co je toto za spravedlnost...
za travu su dost velke tresty bere sa to ako tvrda droga

lost

Dalej, limity su velmi vhodne do retardovanej spolocnosti, pretoze si predstav nasledovny ukaz:
Clovek 1 si povie, hm, zrusili limity, tak skusime to vo veku 14 :)
Clovek 2 si povie, henten Clovek1 to skusil v 14, ja to musim skusim v 13 :D
Clovek 3 si povie, ten v 13? no dobre, tak ja v 12!
Hadam nemusim ani pokracovat..

lost

Ano zakon smrdi, lebo je retardovany, tazko retardovany, ale to neznamena ze je vhodne mat pohlavny styk pod 15 rokov.. (myslel som vseobecne , k tym vrazdam, tu nie je zapad, my sme vychod, ziadna spravodlisvost, ale peniaze a kontakty, ale k teme..) Cize v tomto je zakon dobry (15+)

Obalamutit taku mladu babu je lahke, staci par krasnych slov a mas ju.. No ale to nie je vsetko, treba aj mysliet na to ze to nie je vhodne, kedze sa vyvija jej telo do (aj viac) ako 15 roku zivota.. A ked je chalan neretardovany, tak kludne trpezlivo pocka, ved preco by riskoval problem ak ju miluje?

Nechapem aky uchyl moze spat s

hassy

liones ale oni maju pravdu...napriklad minule bolo v novinach ako chlapa ktory pred piatimi rokmi zabil mamu aj s malym dietatom odsudili az teraz!!! a to na dva roky, hned za tym isla sprava ako nasli vietnamca ktory pestoval marihuanu a hned z fleku 12rokov.... podla mna je toto chory a velmi smutny system ...

jajka001_

ide o ochranu tvojej osobnosti. deti nemajú čo sexovať. na tvojho pipika to bude mat vplyv ak chytis nejaku pohlavnu chorobu.

miriam336

ee veru za vrazdu nezavieraju ak tak na rok ako jedneho z dubnice zabil mladeho chalana a po roku ho pustili
nedajboze keby ti nasli trosku marihuany tak sedis na 10-15rokov :-)
cely zakon je na chuja,
vytunelujes podnik okradnes o miliony nezavru ta
ak ukradnes nieco v potravinach tak ta pomaly zavru za to :-)

dnes sa oplati kradnut vo velkom
a preto je to trestne lebo potom by deti mali deti keby maju sex :-)

lioness_01

keko37 - za vraždu zatvárajú, a áno, bude mať veľké problémy ak sa zistí, že sexoval s dievčaťom ktoré nemalo 15 rokov...